У Моринцях відгримів 4-тий ”Ше.Fest”

12-13 серпня батьківщина Шевченка в чергове зустрічала численних гостей. Фестиваль пройшов під гаслом “Твоя країна. Твоя боротьба”.

З вітальним словом до гостей звернулися голова Звенигородської райдержадміністрації Василь Довбуш, організатор, співзасновник фестивалю Юлія Капшученко-Шумейко та господар села Моринці, сільський голова Євген Штанько.

─ Звенигородщина в добу революції відіграла важливу роль у розгортанні боротьби за українську державність, адже саме тут зародилось Вільне Козацтво. “Ше.Fest” об’єднує нас у прагненні жити у незалежній країні, про яку мріяли не одне покоління наших земляків, він спонукає нас бути єдиною родиною, Українцями з великої літери, ─ наголосив районний керівник.

Далі гостей очікувала насичена та цікава програма, яка тривала до глибокої ночі.

─ Мені фестиваль дуже сподобався, ─ каже вікнянин Василь Кураш. ─ Був там із 4-річним внуком. Йому звичайно найбільше припали до душі дитячі локації, насилу я його звідти забрав, а мене все вразило: і виставки, і патріотичні перформанси, й музичні гурти. З радістю відвідав зустріч із Василем Шклярем, де була презентація нового роману “Троща” про бандерівський рух. Зачарований виступом Богдана Тарасюка, особливо його композицію “Катерина”. Атмосфера була дуже позитивною й емоційною. Прекрасна акустика, живий звук. Все чудово. Трохи, правда, неприємно вразили ціни на продукти харчування. За звичайний шашлик із салатом хотіли від 150 до 250 гривень. Люди ходили, дивувалися. Казали, що навіть в Одесі неподалік пляжу порція коштує 70.

У організаторів заходу свої враження.

─ Дуже-дуже стомилась, ─ каже Анастасія Хоменко, ─ А так ─ свято вдалося! Багато людей, більше, ніж попередні роки. Задоволені, підходили дякували. Особисто мені дуже сподобалась вистава театру “Дзеркало” “Полусмак останнього кохання”. А малий мій разом з дітьми Катерину цього разу малював.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Фото Вадима МОМОТА

15.08.2017 20:03
Переглядів: 2280
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.