Тридцять перше свято дружної, спортивної освітянської сім’ї

Доброю традицією стало на Звенигородщині щорічне проведення зініційованих районним комітетом профспілки працівників освіти і науки України змагань «Тато, мама і я – дружна спортивна сім’я», в яких беруть участь сімейні команди. Нинішнє спортивне свято, як наголосила відкриваючи його, голова райкому профспілки освітян Майя Олександрівна Бойко, тридцять перше.

Захід, котрий проходив на базі Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернату-спортивного ліцею, був насичений різноманітними естафетами та конкурсами на влучність, швидкість, спритність, як для батьків, так і для дітей, з урахуванням їхніх вікових можливостей. Завдячуючи професіоналізму суддівської команди та досвідченим тренерам, які спрямовували енергію учасників у потрібне русло та давали слушні поради, змагання пройшли організовано й цікаво. Тож і вболівальники не шкодували шалених оплесків, заохочувальних вигуків та шквалу дзвінкого сміху, так потрібних спортивним сім’ям.

У спортивних естафетах найспритнішими виявилися сім’ї Смотрунів із Центру дитячої та юнацької творчості, Астахових із Шевченківської школи-інтернату для обдарованих дітей та Ковалів з Попівського НВК, які були й найкращими стрибунами. А сім’ї Королів із Стецівського НВК, Смотрунів та Астахових зарекомендували себе неперевершеними баскетболістами. Найточнішими у метанні дротиків серед чоловіків були Олександр Паладій, Геннадій Мазур, Віталій Марущак, Тарас Некречий, Роман Коваль та Юрій Астахов. Серед жінок – Наталія Бойко, Катерина Паладій, Любов Олійниченко, Наталія Ткаченко, Олена Некреча та Тетяна Явлинська.

В індивідуальних конкурсах серед дітей вперед вийшли Михайло Смотрун, Олександр Мазур, Віра Олійниченко, Аня Клименко, Євгеній Король та Марк Некречий.

У завершальній естафеті найдружнішими визнано сім’ї Смотрунів та Коваленків, Бойко-Мазурів, Астахових, Королів, Ткаченків.

І ось члени журі озвучують остаточні підсумки змагань.

Серед родин з дітьми молодшої вікової категорії перше місце посіла сім’я Смотрунів із Звенигородського ЦДЮТ, друге – Бойко-Мазурів із Звенигородської загальноосвітньої школи №2, третє місце – сім’я Паладіїв із Звенигородської школи-інтернату-спортивного ліцею.

Серед родин з дітьми старшої вікової категорії перше місце виборола сім’я Астахових із Шевченківської школи-інтернату. На другому місці – сім’я Королів із Стецівського НВК, на третьому – Ялинських із Звенигородського ДНЗ №4 «Берізка».

Завдячуючи спонсорам, переможці та учасники змагань отримали грамоти й подарунки, а діти – солодощі. Дітям із соціальних сімей вручили щедрі подарунки від постійного спонсора цього заходу – приватного підприємця Наталії Гуртовенко. А особливими подарунками відзначили наймолодших – чотирирічних учасників змагань Олександра Мазура та Артема Коваленка.

Отож спортивне свято вдалося на славу. І, як заявили його організатори, райком профспілки освітян не залишає надії на те, що воно вийде за межі однієї галузі та пропонує іншим районним осередкам профспілок і громадським організаціям приєднатися до підготовки та проведення заходу на наступний рік, що буде практичною дією в справі пропаганди здорового способу життя.

Михайло НЕЧАЙ

06.04.2018 14:32
Переглядів: 856
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.