«Сльози бризнули»: пенсіонера з Ватутіного розчулила лікарка

До редакції видання «Вісті Черкащини» звернувся 76-річний Сергій Ткачук із Ватутіного та схвильовано розповів про інцидент, який з ним стався напередодні у місцевій лікарні. Чоловіка здивувало, що лікарка відмовилась брати в нього гроші. Хотів дати 200 гривень після вдалого лікування. Медик відмовилась, чим довела його до сліз.

У Ватутіному я живу 18-ий рік, – розповідає Ткачук. – І постійно мені люди кажуть, що «лікарю треба дати, заплатити, віддячити…». Усі ці роки я нікому нічого не давав. А це 2 тижні відлежав у лікарні із пневмонією. Думаю, може й правда треба дати? А то люди про нас подумають, що якісь ми не такі. 27 травня мене виписували. Подякував лікарю і потягнувся за грошима в кишеню. А вона на мене подивилась і каже: «А за що ви мене хочете образити?». Хоча навіть і не побачила, скільки я хотів дати. В мене сльози бризнули. Це така була розмова із лікарем Вікторією Дремлюгою. Така ж хороша і наша сімейна лікарка Катерина Абрамова. Ще є люди, яким долар очі не затулив.

Грошей з пацієнтів не бере й інколи свариться на них, зізнається сама Вікторія Дремлюга. Працює інфекціоністом.

Трапляється, що людина намагається дати грошей, – каже медик. – Думають, що це обов’язково так треба робити. Для мене дяка, коли пацієнт одужав. В цього чоловіка була нелегка пневмонія. Ми всі ходимо під Богом. Сьогодні ти здоровий, а завтра можеш захворіти. Так, буває приносять цукерки. Та коли пацієнт витрачає останні гроші на лікування і ще й намагається «віддячити», я завжди відмовляюсь. Іноді на декого доводилося навіть прикрикнути, коли наполегливі траплялися.

Медиків необхідно підтримувати, впевнений депутат Ватутінської міськради Олег Ступник.

Я сам у березні потрапив до лікарні, – згадує Ступник. – Коли виписували, то навіть натяків не було, аби «дав на лапу». В цей нелегкий час лікарі на передовій у боротьбі з інфекцією. Наша лікарня оживає. Вона потрібна, бо ось доєдналося ще 3 села. Останні роки робилося все, аби заклад закрити. І головний лікар старається і керівництво міста не стоїть осторонь. Нещодавно ми з колегами-депутатами пральну машину в інфекційне відділення. Хочеться, аби й держава допомагала.

Анатолій БУЗИНА

31.05.2021 11:50
Переглядів: 5358
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.