«Рано йде і приходить серед ночі»: поліцейські Звенигородщини перевірили неблагополучні родини

Поліцейські Звенигородського райвідділу провели рейд неблагополучними родинами. Відвідали сім’ї на Лисянщині та Звенигородщині. На двох матерів склали протоколи за неналежний догляд.

–Раз на місяць ми перевіряємо сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, – розповідає начальник сектору ювенальної превенції Звенигородського райвідділу поліції Тетяна Савонік. – Потрапляють в поле зору, бо переважно матері є багатодітними та ніде не працюють. В них не вистачає коштів на повноцінне життя.

Правоохоронці моніторять в таких родинах порядок у будинку і чи є дітям, що їсти.

–Дивимось, щоб було чисто, чи є заготовки на зиму, а в холодильнику продукти, – пояснює Савонік. – В холодильниках переважно молоко і сільська продукція. Не скажу, що там ріг достатку. Деякі батьки раніше пили, але «закодувалися» і не вживають.

Влаштовують рейди, аби допомогти, а не оштрафувати.

–Якщо в матері 6 дітей і вона ледь виживає, то штраф їй важко оплатити, – каже поліцейська. – Головне, аби за дітьми доглядала. Звертаємось до місцевих органів влади. Ті потім надають підтримку.

2 протоколи за неналежний догляд все ж довелося скласти.

–У Звенигородці двом матерям виписали протоколи, – говорить керівниця. – У першому випадку жінка зловживає алкоголем і залишає шестирічну дитину без догляду. Рано йде і приходить серед ночі. В будинку хаос. Жінка почувала себе недобре після гулянки, коли ми прийшли. Дали тиждень на виправлення. Дитину передали бабусі. В другому випадку також склали за неналежне виховання. Будинок ніби й з ремонтом, але там такий бардак і сморід… І в цьому проживає двоє неповнолітніх.

Поліцейські закликають: якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків, або не отримують належного догляду – не чекайте, доки станеться лихо! Своєчасно повідомляйте про такі факти до поліції.

Анатолій БУЗИНА

16.07.2021 15:18
Переглядів: 6886
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.