Підприємство зі Звенигородщини придбало для мобілізованого співробітника детектор виявлення дронів

Соціально відповідальний бізнес – запорука успішного суспільства. Особливо ж під час війни, коли всі мають працювати насамперед на перемогу. Вільшанській громаді на Звенигородщині пощастило – на її території є підприємці, які тримають відповідальність і перед країною, і перед громадою, і перед своїми співробітниками.
«Нещодавно до нас за допомогою звернувся житель с-ща Вільшана, наш Воїн, що нині боронить нашу державу Шепетило Олег Васильович, – розповідають у селищній раді. – Звернувся з проханням допомогти придбати портативний детектор виявлення БпЛА «Чуйка 3.0», який є незамінним приладом для захисту та раннього виявлення ворожих дронів. Нині ціна такого приладу складає 30 840 грн. Вже за тиждень наш Захисник мав відбути на передову. Тож зважаючи на стислі терміни, було вирішено ніяких зборів не оголошувати, а зібрати ці кошти власними силами серед друзів, знайомих, однокласників та всіх небайдужих. Звернулися ми з проханням про співучасть і до СТОВ «Вільшанка», в якому до мобілізації працював Олег Васильович. Дізнавшись про всі обставини, адміністрація товариства відреагувала миттєво, за власною ініціативою взявши на себе всі витрати по придбанню «Чуйки 3.0», тому що вважають що люди, які були мобілізовані з їхнього підприємства, досі являються їхніми працівниками. І, збереження життів наших Воїнів є їхнім святим обов’язком».

Гарний приклад для інших підприємств, установ та господарств, чи не так? Аби керівництво кожного закладу розмірковувало такими категоріями, наша перемога була б ближчою.
Марина КАМІНСЬКА
Читайте також: Україна повертає воду на поля: навіщо держава відроджує меліорацію
Читайте нас також в Telegram!

