Нардеп хоче вигнати владу Звенигородки

Мера Звенигородки та депутатів міської ради хочуть достроково позбавити повноважень. Відповідний проект постанови зареєстрував народний депутат від партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко. Такий крок став продовженням скандалу довкола паркану, який заважає мешканцям двоповерхівки. Його поставили підприємці біля свого магазину. Нардеп приїздив до міста, аби розібратися в проблемі. Мера Олександра Саєнка тепер звинувачує у порушенні прав людей.

«Пропонується достроково припинити повноваження міського голови міста Звенигородка та Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області та призначити позачергові вибори у зв’язку з діями останніх, як такі, що порушують Конституцію України і Закони України, права і свободи громадян, суперечать державним інтересам, підривають засади місцевого самоврядування та призначення позачергових виборів.

Протягом останніх трьох років головою Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області не забезпечується здійснення у межах наданих йому законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, що призвело до порушення прав окремих громадян, та тривалого нерозв’язного конфлікту», – йдеться в пояснювальній записці до Проекту Постанови.

Під документом вже підписалося 15 народних обранців.

Олександр Саєнко вважає, що події є спланованими на замовлення.

-Те, що зараз відбувається, я вважаю свавіллям, – переконаний міський очільник. – Це все наслідок тієї історії. Подання депутата незаконне. Конфлікт виник на фоні сусідських відносин. Тепер ми себе будемо захищати. Одна із конфліктних сторін викликали того депутата, бо він, можливо, їхній знайомий.

Фахівці міськради вже підготували документи, в яких пояснюють, чому вважають подання Пушкаренка незаконними. Проект нардепа невдовзі мають розглянути на комітеті.

Анатолій БУЗИНА

Цікаво: «Простіше назвати інструменти, на яких я не граю»

02.12.2019 16:38
Переглядів: 2232
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.