На Звенигородщині випускники автобусну зупинку прикрасили малюнками

У селі Озірна, що на Звенигородщині, випускники місцевої школи розмалювали зупинку. Таким чином зробили подарунок рідному краю на честь річниці випуску.

Такий сюрприз озірянам зробили випускники 1993-го року, – пояснює керівник Водяницької громади Руслан Каюк. – На честь річниці вони зібралися і створили цю красу. Робили все самі: і тематику обрали і коштами склалися. Хоч ми й пропонували допомогти, колишні учні відмовилися. Сказали, що це подарунок. Створювалося це все не за один день. Якщо не помиляюсь, до днів 3 малювали.

Стильна зупинка милуватиме око не лише мешканців Озірної, а й подорожуючих.

Бажаючи зробити щось корисне та прекрасне для свого села, колишні випускники школи зібрали кошти, придбали все необхідне, – розповідає провідний спеціаліст відділу економіки, інвестиційних проектів та культури Водяницької ТГ Світлана Літвінчук. – Нетребенко Лариса та Ірина Білоус взялися до розфарбування автобусної зупинки на виїзді села Озірна. І за декілька днів роботи є результат, автобусна зупинка має чудовий вигляд і милує око не тільки місцевих жителів, а й гостей громади. Це чудовий приклад того, що мешканці піклуються про свою батьківщину. Особлива подяка Оксані Маріненко, яка організувала всіх та Олександру Олійнику за додаткову допомогу. Одні критикують уже зроблену роботу, а інші є прикладом для змін на краще.

Випускники вирішили на цьому не зупинятися і, окрім намальованих, захотіли згодом висадити справжні квіти.

Анатолій БУЗИНА

28.05.2021 15:47
Переглядів: 1608
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.