На Звенигородщині планують відкрити цех із заморозки ягід та фруктів

Хоч з часу створення Водяницької ОТГ минуло ледь більше шести місяців, тут вже мають певні зрушення у соціально-культурному розвитку. Хоч і проблем залишається ще багато. Про це і йшлося на недавній зустрічі керівників громад з жителями Чижівки. В одному з попередніх номерів нашої газети вже йшлося про те, що така зустріч вже відбулася у Попівці та Кобиляках, які входять до громади. А зібрання у Чижівці, як і планувалося, пройшло у переддень свята Святої Трійці. Окрім керівників ОТГ, прибув на зустріч із земляками і ректор Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Олександр Черевко з викладачами та студентами – учасниками художньої самодіяльності цього навчального закладу.

А відбулося зібрання у якісно відремонтованому сільському будинку культури, що вже само собою промовисто свідчило про те, що поряд з іншими питаннями тут не забувають і про дозвілля людей. Хоч у виступі очільника Водяницької ОТГ Руслана Каюка йшлося не так про набутки, як про подальшу перспективу громади в цілому та Чижівки зокрема. Так, ведучи мову про перевиконання бюджету громади на 16 відсотків, він наголосив: на досягнутому зупинятися аж ніяк не можна. Адже, окрім всього іншого, необхідно відремонтувати їдальні у двох школах, відновити роботу дитсадка, поповнити додатковою технікою нещодавно створене комунальне господарство, організувати безперебійне підвезення дітей з Попівки, де було реорганізовано школу, до інших навчальних закладів, для чого потрібно придбати шкільний автобус. Тут є певна надія на аграріїв, які орендують землі на території ОТГ, проте необхідно думати й про залучення інших додаткових коштів.

Щодо справ суто виробничих, то у перспективі – відкриття у Чижівці цеху із заморозки ягід та фруктів. З цього приводу тримають перемовини з інвесторами.

Про перспективи Водяницької ОТГ та зокрема про приведення у належний стан доріг, говорив у своєму виступі й Олександр Черевко.

А потому учасники зустрічі, а їх було стільки, що у глядацькому залі будинку культури ніде було й голці впасти, насолоджувалися іскрометними танцями та піснями у виконанні студентів ЧНУ.

Михайло НЕЧАЙ

19.06.2019 12:37
Переглядів: 3785
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.