Мешканця Ватутіного засуджено до 5,5 років ув’язнення за систематичні крадіжки - Вісті Черкащини

Мешканця Ватутіного засуджено до 5,5 років ув’язнення за систематичні крадіжки

На Звенигородщені до 5 років 6 місяців позбавлення волі засуджено чоловіка за систематичне вчинення кримінальних правопорушень.

Звенигородською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно 39-річного мешканця міста Ватутіне за вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.185 КК України (крадіжка вчинена повторно, поєднанні із проникненням у житло, інше приміщення чи сховище).

Звенигородською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно 34-річного мешканця Звенигородського району за вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.185, ч.2 ст.185, ч.3 ст.185, ч.2 ст.289, ч.1 ст.309, ч.1 ст.357, ч.3 ст.357, ч.1 ст.277, ч.1 ст.162 КК України (крадіжки поєднанні із проникненням у житло, вчиненні повторно, порушення недоторканості житла, незаконне зберігання наркотичних засобів)

У суді обвинувачем доведено, що за період з лютого 2019 року по вересень 2019 року, чоловік причетний до систематичного таємного викрадення майна, що на праві власності належало громадянам, державним підприємствам, установам, та незаконного зберігання наркотичних засобів.

Обвинувачений свою вину у вчиненні кримінальних правопорушень визнав повністю та вироком Ватутінського міського суду з урахуванням позиції прокурора особу визнано винним та призначено покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі.

На даний час вирок законної сили не набрав

У суді обвинувачем доведено, що чоловік проникав до помешкань жителів м. Ватутіне де таємно викрадав майно, що на праві власності належало громадянам.

Суд, визнав доведеним факт вчинення чоловіком кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.185 КК України.

Разом з тим у судовому засіданні встановлено, що злочинець під час вчинення кримінальних правопорушень у зв’язку із розладами психіки не усвідомлював свої дії та не міг керувати ними, у зв’язку із чим за рішенням суду відносно нього застосовано примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним наглядом.

За інформацією сайту Новини Черкас

29.04.2021 11:10
Переглядів: 1095
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.