«Його могли вивезти»: на Звенигородщині розшукують загадково зниклого чоловіка

У місті Звенигородка, на Черкащині, рідні розшукують 38-річного Олександра Гачуріна. Чоловік вийшов з дому ще 10 листопада і зник за загадкових обставин.

О 15-ій годині дня він пішов з дому в справах, – розповідає мати Єлизавета Гачуріна. – Я йому телефонувала десь через годину. Просила, щоб вставив замок у двері. Пообіцяв прийти. Минула година. Він не повертався. І так кілька разів. Коли вчергове набрала, каже, що вже неподалік. Як раптом чую, він вигукує до когось: «Ого, хлопці, ви чого!». І все. Зв’язок обірвався.

Після цього номер її сина опинився поза межами досяжності. Вже наступного дня телефон знайшли на березі річки.

Телефон знайшли його друзі й принесли мені, – плаче жінка. – Лежав десь біля річки. SIM-картку також знайшли, але далі від телефона. Я одразу ж побігла в поліцію. Він ніколи безслідно не зникав. Можливо, комусь був винен грошей. Підозрюю, що його могли вивезти.

Підстав вважати Олександра Гачуріна вбитим поки немає, кажуть у місцевій поліції. Більше напрацювань по зникненню звенигородця матимуть трохи згодом.

До друзів чоловік не пішов, впевнена мати зниклого. Всі вони зараз самі допомагають його шукати. Людей, які бачили Олександра, рідні просять повідомити правоохоронців.

Анатолій БУЗИНА

23.11.2021 17:47
Переглядів: 6131
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.