Дві тисячі дворів у Звенигородці забезпечать ''особистими'' контейнерами для побутових відходів - Вісті Черкащини

Дві тисячі дворів у Звенигородці забезпечать ''особистими'' контейнерами для побутових відходів

Найближчим часом у приватних будинковолодіннях Звенигородки з’являться новенькі пластмасові контейнери для збору сміття. Це – результат розробки та реалізації проекту «Придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору і транспортування побутових відходів для комунального підприємства «Добробут» Звенигородської міської ради, що увійшов до відповідної обласної програми. В результаті співфінансування на реалізацію проекту з обласного бюджету було виділено 60 відсотків асигнувань, з районного – 40.

– Пластикових контейнерів ємкістю 120 літрів маємо дві тисячі, – розповідає керівник комунального підприємства «Добробут» Тетяна Бойко. – Їх безкоштовно отримують власники домоволодінь, які уклали з нами угоди на вивезення сміття. Для цього придбали й імпортний автомобіль, в якому сміття спресовується, що дає змогу значно скоротити кількість рейсів. А в кінцевому результаті матимемо помітну економію пального.

Звенигородські водії вже випробували нову техніку й висловлюють своє захоплення нею.

Будемо надіятися, що належно оцінять жителі приватних будинків й «особисті» контейнери. От лишень, наскільки стане чистіше від цього в місті? Адже не секрет, що далеко не всі власники приватних домоволодінь заключили відповідні угоди з «Добробутом». Як результат – з’ява смітників як на околицях, так і в центрі міста, котрі не встигають прибирати комунальники. А карати таких недобросовісних містян, які сприяють цьому, в міській раді ніяк не наважаться…

Михайло НЕЧАЙ

02.10.2019 17:27
Переглядів: 884
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.