До чотирьох років реального позбавлення волі засуджено жителя міста Ватутіне - Вісті Черкащини

До чотирьох років реального позбавлення волі засуджено жителя міста Ватутіне

Звенигородською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні розпочатому за фактом побиття жителем Ватутіне цивільної дружини.

Повідомляється на сайті Новини Черкас

Установлено, що 24-річний чоловік, в період не знятої та не погашеної судимості за вчинення грабежу під час іспитового терміну, вчинив нове кримінальне правопорушення. Будучи за місцем свого проживання, наніс своїй співмешканці легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Звенигородською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно зловмисника за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 (легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я) КК України.

В ході судового розгляду, прокурор повністю довів причетність чоловіка до вчиненого, та як наслідок, зловмисника визнано винним у інкримінованому злочині та, з урахуванням попереднього вироку, призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки. Обвинуваченого взяту під вартою у залі судового засідання, до набрання вироком законної сили.

Однак, прокурор не погодився із рішенням суду, виходячи з мотивів м’якості призначеного покарання, про що підготовлено апеляційну скаргу.

23.12.2020 14:27
Переглядів: 1293
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.