Депутати хочуть звільнити мера Ватутіного після його інтерв’ю - Вісті Черкащини

Депутати хочуть звільнити мера Ватутіного після його інтерв’ю

У Ватутіному депутати хочуть достроково звільнити мера міста Олександра Лисюка. Однією з причин стала публікація у виданні «Вісті Черкащини». Очільник міста заявляв, що може працювати лише з невеликою групою народних обранців. Всі інші нібито є некваліфікованими.

Це стало можливим завдяки тому, що є вже безліч рішень суду по Лисюку, – пояснює депутат Євген Підцерковний. – А взагалі, у міського голови має бути якась етика, як першої посадової особи в місті. Він в інтерв’ю розповідав, що не хоче працювати з депутатами. Але має засвоїти таку річ, що депутати є органом влади. Просто мер цього досі не зрозумів. Він вважає, що як скаже, так і буде. Його висловлювання в газеті стали останньою краплею.

Під поданням про відсторонення підписалося 9 осіб.

Хай депутати для себе вирішують: проковтнути всі образи, які були, чи постояти за себе, – говорить Підцерковний. – Подання підписало 9 осіб. Просимо скликати сесію та винести це питання на розгляд.

Інший депутат Олег Ступник вважає, що у мера були можливості нормально працювати.

У Лисюка була «більшість» з депутатів, – розповідає Ступник. – Всі питання, які він вважав за потрібне, проходили. Голосували так, які він хотів. Тому не треба когось звинувачувати, якщо мав всі можливості. Балотуватися не буде, бо не має серед людей рейтингу.

Міський голова до ініціативи народних обранців ставиться спокійно.

Чи вийде в них щось не знаю, – коментує Лисюк. – Так як 9 депутатів підписалося, то є всі підстави включити питання до порядку денного. Я на лікарняному, тому це все буде вирішуватися без мене.

Сесія має відбутися 31 серпня. Долю мера депутати вирішать шляхом таємного голосування.

Анатолій БУЗИНА

25.08.2020 14:08
Переглядів: 2144
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.