«Ці відважні люди нічого не просять для себе», – кажуть ватутінські волонтери

Практично всі громадські організації в Україні перепрофілювалися нині на волонтерські штаби. Головна мета – допомогти фронту та людям у фронтовій і прифронтовій зонах. У Ватутіному на Черкащині теж над цим активно працюють.

Зокрема нещодавно представники ватутінського осередку ГО «СІЧ» повернулись зі сходу України та поділилися враженнями.

«Цього разу було складне завантаження гуманітарної допомоги, складне як фізично, так і морально. Ми мали безліч списків, безліч прохань, море посилок… і цьому всьому потрібно було дати раду, – зауважують. – Хочеться допомогти усім: військові шпиталі просять ліки і перев’язочні. ДСНС – речі і ліки для цивільних. І знаєте, що вражає? Ці відважні люди нічого не просять для себе особисто, головне, щоб пораненим і цивільним допомогти». Для військових активісти зібрали те, що мали, а того, що не було, терміново докупили.

Збір такого типу гуманітарного вантажу потребує значних зусиль, участі багатьох небайдужих. Відтак волонтери дякують за постійну допомогу з гуманітарним вантажами для цивільних та військових ГО «СІЧ»; Василю та Тетяні Закутнім за безкоштовно надані ліки зі своєї аптеки; працівникам ліцею №5 за смачну випічку для захисників; Ірині Любченко та Наталії Мусієнко за те, що повсякчас готують домашні вареники, капусняк, пиріжки, каші, налисники для хлопців; Анастасії Пахнющій за солодощі з листами підтримки захисникам; волонтерській організації «Наша сила в єдності» (м.Умань) і волонтерам Андрію та Олені Пишним за надану неоціненну допомогу з ліками та перев’язочними матеріалами; Юрію Донцю та Оксані Башовій за підтримку з продуктами харчування, солодощами, кавою, медикаментами; Сергію Гоменюку за газовий балон з пальником та 3 літри свіжого меду для воїнів; Наталії Барабаш за посилку з їжею швидкого приготування, дитячим харчуванням та моноклем; Ватутінській міськраді за дитяче харчування, печиво та маскувальні сітки; Максиму Козію за те, що безкоштовно пошив безкаркасні ноші для медиків та ДСНС, а також за смачнючі черешні для військових; Надії Забродовій за надання власноруч пошитих балаклав; Віктору з Єрок за сидіння для автомобіля, що доставлявся військовим.

Як бачимо, в єдності – сила, а там де сила, там і Перемога. Тримаймо стрій.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Нацгвардійця з Тальнівщини вкотре не відпустили з пустими руками

Читайте нас також в Telegram!

22.06.2022 15:50
Переглядів: 427
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.