«Був такий похорон, якого я ще не бачив»: на Звенигородщині попрощалися із загиблими батьком і сином

На фото: покійний Олександр Поштовий

Минулої неділі у селі Хлипнівка на Звенигородщині попрощалися із загиблими на риболовлі батьком та сином. 25 грудня чоловіки втонули, провалившись під лід. Разом з ними була 16-річна онука. З останніх сил врятував дівчинку її дядько, виштовхнувши з води.

–Це дуже хороша родина, – розповідає староста Хлипнівки Павло Дубіцький. – Батько, Олександр Поштовий, разом з дружиною виховав п’ятеро дітей. Двоє синів і 3 доньки. Сім’я позитивна. В селі користуються повагою. Син Саша працював у РЕМі начальником абонентського відділу. Це люди з великої літери. Завжди допомагали іншим.

Батько з сином давно займалися риболовлею. Того дня ставили так звану щуколовку. Ненароком вийшли на місце, де лід був найтоншим.

–Захоплювалися риболовлею, – продовжує Дубіцький. – Ставили жерлиці. Поставили 11 штук. 6 чи 7 встигли зняти. З ними була онука Олександра. Молодший Саша встиг викинути її з води. Вона намагалася кинути йому мотузку. Саша був одягнений у костюм, який набрався швидко водою. Під час пошуків водолаз знайшов штани, потім самого Сашу. Ймовірно,намагався їх скинути. Але не вистачило чи то сили, чи то повітря. Боровся до останнього.

Останні роки старший Олександр Поштовий перебував на пенсії.

–Олександр Поштовий працював в колгоспі механізатором, а потім і бригадиром на тракторній бригаді, – згадує керівник села. – А це сидів на пенсії. Та все одно допомагав тим, хто просив. Людям городи виорював. Йому був 61 рік. А його сину – 27 років. В неділю був такий похорон, якого я ще не бачив.

Нагадаємо, 61-річний Олександр Поштовий помер ще до приїзду медиків. Сина знайшли водолази через кілька годин. Дівчинка мала загальне переохолодження та гостру реакцію на стрес. Медичну допомогу отримала на місці.

Сергій РАДЧЕНКО

28.12.2020 15:04
Переглядів: 14692
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.