З’явились подробиці загибелі валютника з Тального (Відео)

Грошей не взяли

54-річного тальнівця Олега Стукана вбили кількома ударами по голові. Після цього затягнули в багажник й відвезли на вулицю Шевченка. Мешканці вулиці помітили припарковану автівку, але не надали цьому значення. Разом з тим, дехто відчув запах, який доносився з неї. Зреагували лише після повідомлення у ЗМІ про зникнення чоловіка.

Ця машина з’явилась тут 16 червня з вечора, – каже тальнівець Ігор. Саме він першим дав знати про знахідку. – Я побачив повідомлення, що шукають. В лице знав загиблого, але не особисто. Коли побачив машину, зателефонував до його сина. Він вже викликав поліцію. На багажнику виднілися сліди крові.

Сестра загиблого припускає, що Стукан міг поїхати на зустріч до знайомої йому людини.

Ми телефонували до нього багато разів. Мобільний був вимкнений, – розповідає Наталія Онищук. – Перед зникненням, Олег дуже поспішав на зустріч. Був у гарному настрої. До кого їхав, не сказав нікому. Він нерідко так їздив до клієнтів. Та мені здається, що до незнайомців він би не пішов. 3 роки тому вже був випадок, що так само викликали валютника і він зник після цього. Олег був обережним.

В кишені Олега Стукана правоохоронці знайшли гаманець і гроші. Окрім цього виявили з десяток папірців з рукописними текстами. Зміст поки невідомий.

В нього дуже побите лице, – плаче Наталія. – Голову порубали й кинули в машину. Гроші і все інше на місці.

Правоохоронці вже відкрили кримінальну справу за фактом убивства.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Звенигородського райвідділу поліції, – коментує речниця поліції Черкащини Зоя Вовк. – Правоохоронці зробили необхідні змиви та вилучили речові докази. Попередньо, смерть чоловіка настала від кількох ударів по голові.

В Олега Стукана залишилася дружина та 5 дітей від двох шлюбів. Серед них і п’ятимісячне немовля.

Сергій РАДЧЕНКО

18.06.2021 13:17
Переглядів: 12071
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.