З ювілеєм! - Вісті Черкащини

З ювілеєм!

Сільський голова і не тільки…

До редакції газети «Новий Дзвін» надійшов лист-привітання, адресований сільському голові з Веселого Кута, що на Тальнівщині, – Павлу Олександровичу Козаченку. Приєднуємося до привітань та публікуємо текст листа:

«Павло Олександрович Козаченко – це наш незмінний сільський голова ось вже 20-й рік поспіль. На останніх виборах за нього проголосували 85% виборців. Народився він у Гордашівці 9 травня 1960-го року у сім’ї простих робітників-селян (доярки та тракториста), Марії та Олександра, був первістком. Павлик, хлопчик із розумними і допитливими очима, ріс, як і всі на той час діти. Ходив у школу, вчився на відмінно. Після школи молодого Павла забрали до лав Радянської армії. Там він відзначився як дисциплінований, працелюбний, спортивний, за що має подяки. Коли демобілізувався, втілив у життя свою давню мрію – вступив до Київської сільськогосподарської академії. Наука давалась легко. Разом з ним вчилася дівчина з Вінницької області Ніна. Разом були кращими студентами. Покохав її. На 1 курсі одружився, на 2-му родився синочок Саша. Онука гляділа у столиці бабуся, мама Ніни. Закінчивши академію з червоними дипломами, Павло та Ніна повернулися на Тальнівщину. І коли утворювався колгосп «Іскра», їх запросили на роботу у Веселий Кут. У молодій сім’ї народився ще один синочок – Олежик, розумненький, як і його старший братик. Павло Олександрович – добрий сім’янин. І досі він називає ніжно свою дружину Нінкою. Разом виховали хороших синів.
Павло Олександрович 15 років працював у колгоспі зоотехніком. Люди бачили, як він дбайливо ставиться до роботи, як глядить кожну корову. Бачили і його ставлення до односельців. Колектив у колгоспі був хороший, працювали вміло і завзято. І коли у 2000-му році на пенсію пішов голова сільради Василь Іванович Атаманюк, кращої кандидатури на цю посаду, як Козаченко Павло Олександрович, не було. І люди не помилилися. За роки, прожиті у Веселому Куті, знаючи людей, з надією і вірою взявся до роботи. Взяв на себе відповідальність за село, за людей, які потребують допомоги. І вдень, і вночі він хвилюється за кожну родину. До хворого він першим біжить на допомогу. Якщо потрібні кошти, не рахуючись ні з чим, він звертається до підприємців, до депутатів районних, обласних, але суму знаходить. І це непоодинокі випадки. За чужий клопіт його болить душа і хворе нездорове серце. Скільки прийшлося протоптати стежок, щоб добитися справедливості для хлопців Тараса і Назара Тупчіїв, щоб вони одержали посвідчення учасників АТО. Це все заслуга нашого голови сільської ради. На сьогодні водопостачання закріплене за сільрадою, отож можна побачити Павла Олександровича і вдень, і вночі із гайками, коли десь негаразд із водою. Щойно подзвонили, йде і справляє додому. А яка повага і турбота до людей похилого віку, які потребують душевної розради – обов’язково зайде, поговорить, підбадьорить, а кому потрібно – допоможе, відвезе в лікарню, привезе ліки. Все це – на своєму авто. Коли не подзвониш до нього, скаже: «Я слухаю». Якщо сталося у когось горе, завжди допоможе, підтримає, без вагань переповість життєвий шлях людини без усіляких шпаргалок так, що заслухаєшся. І не тільки тих, хто прожив у селі весь вік, а й вихідців з Веселого Кута. Наш Козаченко – людина, яку поважають. Він вріс корінням у наше село. Відстоює наші інтереси в районі, турбується про школу, дитячий садок, пошту, слідкує за порядком на селі. Ми не уявляємо свого життя у Веселому Куті без вас, Павле Олександровичу, віримо в вас, бо хто, як не ви!
З нагоди 60-річчя від щирого серця і чистої душі ми вітаємо вас, всі жителі села, з ювілеєм! Зичимо вам довгих років життя у доброму здоров’ї, щасті та любові, аби не знали ніколи смутку та тривоги, а кожен день хай Бог дарує чашу світла на многая, многая, многая, благая літа!»

З повагою жителі с. Веселий Кут

09.05.2020 11:10
Переглядів: 1142
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.