Яке захоплення має працівниця Тальнівської пошти

4-й рік, як на пошті у Тальному на Черкащині працює Людмила Коваль – молода мама родом з віддаленого від міста села Шаулиха. Найбільше жінка цінує в людях чесність та справедливість. Каже, найбільше її бажання – щоб усі були здоровими. Приємна, говірка, відкрита, вона має захоплення – вишиває хрестиком, бісером картини-квіти та ікони. Мамине захоплення з радістю поділяє 7-річна донечка Полінка.

– Я самоучка, – каже Людмила Сергіївна. – Це в мене ще зі школи. Коли вчилася, тоді у нас інтернету ж не було, то все читала в книгах, дивилася, як і що правильно робити. Якщо раніше більше вишивала хрестиком, то зараз більше люблю бісером вишивати. Його переважно сама підбираю під малюнок. Недавно мені набір подарували для вишивання бісером, то радості в мене було більше, ніж треба.

Якщо до вишивання майстриня сідає тоді, коли вдається вишукати вільну хвилину, то до своїх улюблених квіточок заглядає чи не щодня. Це її розрада, те, що тішить серце й приносить радість. На підвіконнях вдома вона змогла зібрати цілу колекцію різнокольорових фіалок та пеларгоній, які радують її пишним цвітінням цілий рік. Є кілька орхідей. Людмила Сергіївна каже, що вазони зазвичай купує, вибирає кольори, яких ще на її підвіконні нема.

Інформацію, як доглядати за рослинами, підживлювати, пересаджувати, черпає з інтернет-роликів. У квартирі усі до останнього підвіконня заставлені горщиками. Є вони з пеларгоніями і на балконі, тож щаслива власниця ще поки не вирішила, де розмістить їх на зиму.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Тальнівчанка Ірина Рябошапка вирощує у власній квартирі понад 70 сортів фіалок

07.12.2021 12:20
Переглядів: 1148
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.