Як підприємець з Тальнівщини допомагає фронту та наближає нас до Перемоги

Фото тематичне

З перших днів війни, коли звичне для кожного українця життя перетворилося на суцільний хаос, з повною невизначеністю, що може статися в наступний момент, країна, її громадяни, показали неймовірну згуртованість, спрямовану на одне-єдине – вистояти за будь-яку ціну проти рашистської навали. Ті дні справедливо називають вирішальними. Підприємець з Кривих Колін, що на Тальнівщині, Володимир Петрович Мовчан одразу почав діяти. Так, у перші ж дні майже 200 тис. гривень він перерахував на Уманську та Звенигородську тероборону. Практично одночасно 2 КамАЗи загальною вартістю близько 50 тис. доларів його підприємство ТОВ «Урочище Журавське» передало на військкомат, що в Тальному, а вже звідти добротний транспорт поїхав у Звенигородку. Саме там сформували колону машин, які зі Звенигородщини відправили на потреби Збройних Сил України. Наступним кроком було вирішити гостру потребу з пальним. Це завдання, доволі непросте в той час, коли автівки біля заправок вишиковувалися у довжелезних чергах, було виконано в найкоротший термін – на тероборону та віськкомат у Тальному загалом було передано 2 тонни дизельного пального на суму 75 тисяч гривень. Окрім цього, щонайменше двічі Володимир Петрович надавав фінансову допомогу для придбання пікапів на фронт (на суму понад 50 тис. грн.), на придбання «Ниви» (160 тис. грн.).
На цьому Володимир Петрович не зупинився та надав фінансову підтримку Катеринопільській теробороні, якій спрямував 67 тис. гривень. Підприємець, певна річ, не обійшов увагою тероборонівців Тальнівщини, загалом перерахувавши на благодійний рахунок півмільйона гривень. Тероборона Черкас теж отримала від підприємства вагому підтримку – 1,5 млн. гривень, а на благодійний фонд Генерала Залужного було спрямовано 100 тисяч гривень.
Володимир Петрович упродовж воєнного стану не переставав допомагати фронту, робить це і зараз. Зокрема, ним були придбані біноклі, ноутбуки для військових, виділені кошти на придбання 3D-принтерів, мішків для укріплення блокпостів. Приємно, що підприємець завжди відгукується на прохання жителів громади, які терміново збирають своїх рідних на фронт, надає кошти на амуніцію, життєво важливе на передовій обладнання (наприклад, 10 тис. гривень допомоги спрямовано для закупівлі тепловізора).
Водночас підприємство вправно платить податки, підтримуючи таким чином економіку країни та, зокрема, військових, адже тільки військового збору Володимир Мовчан сплатив у розмірі 4,5 мільйони гривень.
Впевнені, що така потужна підтримка наближає усіх нас до Перемоги. Хочеться, аби й інші підприємці не стояли осторонь. Пам’ятаймо: війна – наш спільний біль, а наша сила – у єдності, у нашій спільній боротьбі проти рашистів, які посягнули на святе для кожного українця: його землю, свободу і мирне небо.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: В одному з сіл Тальніщини волонтерять цілими сім’ями

Читайте нас також в Telegram!

12.05.2022 14:00
Переглядів: 1199
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.