Як Дружболандія святкувала День закоханих

Коли весь світ святкує день закоханих, у церкві Адвентистів Сьомого Дня, що у Тальному, провели цікаву молодіжну програму «5 мов любові».  Відсвяткувати день усіх закоханих зібралися учасники Дружболандії віком від 15 до 29 років. Були серед них і гості церкви.

Програму підготували, вони й вели захід – Людмила Білоус та Гаяне Саруханян. У святково прибраній залі, як у вишуканому ресторані, – сервіровані столи у червоно-білих кольорах, свічки, романтична легка музика і ціле море сердечок – всюди, куди кидаєш оком. Дівчатка-підлітки як справжні офіціантки підносять чай, фрукти, вишукані десерти і, звичайно, улюблену всіма піцу. Юнаки та дівчата займають місця за столиками, обмінюються компліментами.

 

 

 

 

Ведуча Людмила Білоус починає розважальну програму із гри «Знайомство», щоб зблизити між собою всіх учасників. Дізнавшись більше один про одного, хлопці та дівчата беруть участь у командних батлах. Дівчата відповідають на питання типу: «Що таке фаркоп, каніфоль, чи є крила в автомобіля?» Хлопці ж ламають голову над тим, що таке квілінг, омбре, чи треба додавати дріжджі в пісочне тісто? Ведуча втішає, що перевіряла питання на складність на своїй мамі: «Вона справилася. Отож, декому не завадить начитатися Вікіпедії, щоб розширити свій кругозір», – каже Людмила й роздає втішні призи.

У перервах між розвагами співає граціозна Гаяне. А після частування Валентина Яковенко, дружина пастора церкви і консультантка із питань сім’ї та шлюбу  у церковній громаді, розповіла про тонкощі спілкування між людьми. Її презентація так і називалася: «5 мов любові». У залі відразу стало тихо-тихо, молоді люди слухали досвідчену наставницю, затамувавши подих. Згодом кожному роздали аркуші із запитаннями, щоб визначити власну мову любові.

На закінчення програми учасники грали у різні ігри: із зав’язаними очима вгадували різні предмети, причому доторкатися до них можна було лише ложкою, а не рукою, однією рукою у повітрі на однакові частини  розривали газету та презентували ну зовсім не потрібні речі як найкращий подарунок до дня народження. Протягом всього дійства діяла тематична фотозона, де бажаючі могли зробити фото на згадку.

Завершилося свято переглядом цікавого фільму.

Ліна ЯЛОВСЬКА

18.02.2020 10:46
Переглядів: 521
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.