Витрачати чи збирати: як на Тальнівщині розпоряджаються коштами під час війни

Фото тематичне

► Ваша думка

Економити на всьому, купуючи тільки найнеобхідніше, та відкладати на щось, або жити одним днем, витрачаючи зарплату до останньої гривні – в умовах війни можна спостерігати і одне явище, й інше. Ми поцікавились, що думають з цього приводу тальнівчани та як планують свій бюджет.
– З чого відкладати ті гроші? Немає з чого. Маю пенсію 2 тисячі гривень. Думаю, так всі зараз живуть, нічого особливого не купують.
Тетяна, м. Тальне
– Кожен зараз копійку береже. По необхідності великій витрачаються гроші. На лікарню теж, якщо вже нема куди тягнути. Як все життя на одну пенсію чи голу зарплату… А в кого багато грошей, то, думаю, як і до війни, нічого не змінилося.
Марія, м. Тальне
– Багато залежить від того, хто де живе, в якому регіоні і як близько він від бойових дій. Ми тут, можна сказати, «припухли»: в нас і музика в машинах, і вечорами молодь гуляє. А ті, хто приїхали звідти, де постійно обстріли, – у них цінності інші. А подивіться, що наші роблять закордоном – відпочивають, їм допомагають, а їм ще й не так.
Сергій, м. Тальне
– У мене нічого не змінилося. Я й до війни не жив на «широку ногу». Частину коштів відкладав, на частину жив. Зараз роблю так само, але міняю всі свої збереження у валюту.
Олександр, м. Тальне
– Ми із чоловіком нещодавно придбали будинок. Війна війною, а жити десь потрібно. Тим паче зараз ціни на оренду житла зросли і невигідно віддавати щомісяця комусь ті кошти, які ти можеш вкласти у щось своє. А далі – вже як Бог дасть.
Марія, м. Тальне
– Після 24-го лютого всі кошти, які відкладав на відпочинок із дружиною, вирішив зберегти і в подальшому придбати авто. Адже, як на мене, це те, що дуже потрібно зараз. Раптом що, потрібно мати свій транспорт.
Микола, м. Тальне
– Якби ж були ще ті кошти у такій кількості, щоб їх можна було у щось вкладати. Зараз у нас вистачає тільки на прожиття сім’ї.
Олена, м. Тальне
– Як і планували зараз робимо ремонт, хочемо встигнути до зими, облаштувати у будинку всі зручності. А потім знову будемо накопичувати. Раніше планували з чоловіком почати власну справу, але поки що боїмося. Почекаємо до Перемоги.
Мирослава, м. Тальне
– Ми поки збираємо, бо не знаємо, що буде далі. Зараз така тривожна ситуація, що потрібно бути готовим до всього. Тому гроші складаємо до купки, а там буде видно, ще все встигнемо, аби перемогти швидше!
Ірина, м. Тальне

Редакція газети «Новий Дзвін»

Читайте також: Викладачка з Тального презентувала власну колекцію картин на благодійному ярмарку

Читайте нас також в Telegram!

27.08.2022 09:00
Переглядів: 529
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.