Викладачка з Тального презентувала власну колекцію картин на благодійному ярмарку

19-річна тальнівчанка Валерія Ткачук почала малювати картини два роки тому. Вона відразу виокремила для себе власну манеру малювання та стиль і тепер створює ефектні, та, як каже сама, частково екстравагантні картини, які своєю яскравістю зацікавлюють і привертають увагу поціновувачів мистецтва.

Цього року Валерія завершила навчання у Тальнівському будівельно-економічному коледжі за спеціальністю дизайнера. Надалі сам навчальний заклад дівчина не залишатиме, а візьметься навчати у ньому майбутніх юних дизайнерів. Для вдосконалення та розвитку знань з викладацької майстерності Валерія паралельно вступає до відповідного вищого навчального закладу. Натепер, каже, для неї це є головною метою. Масштабніших планів поки що не будує, бо, як зізнається, причиною є війна.

–Мені ще більше захотілося розвиватися професійно і навчати цьому інших. Розумію, спеціалісти по будівництву та дизайну будуть дуже затребувані під час відбудови нашої країни. Тому, потрібно готувати до цього наше молоде покоління. Зараз я наполегливо готуюся до роботи у коледжі. Вношу свої корективи у навчальну програму, – розповідає Валерія.

У вільний час, якого каже, не так і багато, дівчина надає перевагу творчості. А стимулювало та надихнуло її до цього два роки тому те, що вона хотіла спробувати малювати не тільки на папері, а на дерев’яних поверхнях, чи на стінах. Тоді основою для своїх картин обрала ДСП. Загалом у власному творчому доробку має більше 10 картин. Раніше розповідає, надавала перевагу східній тематиці, але зараз поєднує її з українською.

– Мої картини – це поєднання різних тематик та культур. Думаю, що можна поєднувати будь-що. Якщо воно має дуже гарний вигляд, то обов’язково має право на існування. Не потрібно себе обмежувати у творчості, просто вільно передаєш те, що хочеш, те, що тобі до вподоби.

У мене було декілька картин на продаж. Одну придбали для тату салону. Там була зображена японка з традиційними українськими квітами з боку. Ще одну із соняшниками теж хотіли придбати, але коли мені запропонували взяти участь у благодійному ярмарку до Дня міста, то поки відмовила покупцю в надії, що хтось її придбає. Взагалі хочу, щоб мої картини приносили користь. А зараз тим паче мистецтво має більше долучатися до допомоги нашій армії, щоб разом пришвидшувати Перемогу, – переконує художниця.

19 серпня Валерія взяла участь у благодійному ярмарку до дня рідного міста. Разом із студентами коледжу продавала солодощі та свої картини. Одну із них придбали, а виручені кошти пішли на допомогу військовим.

Ольга МОСКАЛЕНКО

Читайте також: Старовинна сокира, бронзовий молоток та ядро: чоловік з села на Тальнівщині про знахідки у криницях

Читайте нас також в Telegram!

26.08.2022 14:00
Переглядів: 1387
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.