Встановлювати чи ні: чи хочуть тальнівчани бачити новорічну ялинку у місті

фото тематичне

► Ваша думка

2023 рік Україна зустріне в умовах війни з російськими окупантами. В містах та громадах країни вирішують, чи встановлювати ялинки та святкову ілюмінацію. Наприклад, у обласному центрі – Черкасах – вже повідомили, що у місті ялинки не буде. До того ж, не буде і ніяких новорічних святкувань. Як буде на Тальнівщині – поки невідомо. Тож наша редакція вирішила дізнатися у жителів громади: «Чи варто встановлювати новорічну ялинку в умовах війни?»
– Думаю, зараз більшість людей проти. Я теж, в принципі, бо це і витрати електроенергії, а для когось – це ще й світломаскування. Але як і поставлять, то хоч трохи якоїсь радості буде в душі, хоч шматочок якогось свята. Хочеться, щоб війна якнайшвидше закінчилася. Зараз це найголовніше.
Альона, с-ще Здобуток
– Не можу однозначно сказати. Як людина старшого віку, я проти. Не треба виділяти кошти, витрачатись на це. А для дітей має бути свято, обов’язково, вони ж чекають.
Євгенія, м. Тальне
– На мою думку, не потрібно влаштовувати святкування. Серед нас є багато людей, які втратили на війні батька, чоловіка, брата. Пробую поставити себе на їх місце – і мені боляче. Думаю, що вдома можна поставити ялинку, а на загал – не варто. Вже не кажучи про гучні святкування.
Марія, м. Тальне
– Зараз ми всі свята робимо тільки для дітей. Вони мають відчувати радість, за ними наше краще майбутнє. Ми просто не маємо права обмежувати їх у цьому. Тому, як на мене, потрібно поставити ялинку хоч для дітей, а мову про гучні святкування навіть і не починати.
Катерина, м. Тальне
– Ой навіть не знаю, у нас вдома, наприклад, все залежитиме від настрою та від новин, які будуть у переддень Нового року. Тому, чи поставимо ялинку, чи ні, навіть не уявляю. Мені головне, щоб Перемога вже була, тоді настрій не тільки на ялинку буде.
Даша, м. Тальне
– Потрібно поставити тільки якусь патріотичну ялинку без всяких яскравих вогників. Тільки такий варіант бачу.
Дмитро, м. Тальне
– Слухайте, яка ялинка і святкування? В країні триває страшна війна. Не на часі воно зараз зовсім. Ще й як це буде: то світитись, то не світитись чи взагалі без ілюмінації – економія ж?
Тарас, м. Тальне
– Я думаю хай встановлюють кожен у себе вдома, а бюджетні кошти немає чого зараз розтринькувати. Переможемо, тоді й відсвяткуємо!
Валентина, м. Тальне

Редакція газети «Новий Дзвін»

Читайте також: У Ватутіному провели змагання з військово-прикладного багатоборства

Читайте нас також в Telegram!

21.11.2022 11:25
Переглядів: 897
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.