Вітаємо!

7 квітня 25-річний ювілей святкуватиме кохана дружина, добра, чуйна, ніжна матуся, найкраща сестра та донька Ірина Тодавчин із с. Шамраєве, Благовіщенського району, що на Кіровоградщині. Тож з цієї нагоди на адресу іменинниці – найкращі, наймелодійніші слова привітань:

– 25 – це прекрасний вік. Перед тобою, Іринко, відкриті всі шляхи. Обирай найщасливіший і сміливо крокуй ним разом з вірою, надією та любов’ю. Бажаємо тобі завжди бути собою – нашою милою дівчинкою, ніжною, вишуканою трояндою, коханою дружиною, гарною сестрою, доброю тітонькою і найкращою у цілому світі донечкою. Хай розквітає твоя краса, нехай звучать компліменти, а твоя щира посмішка дарує нам радість і запалює енергією! Нехай кожен день твого життя буде новим, феєричним, яскравим. Бажаємо тобі у день 25-річчя міцного здоров’я, палкого кохання, усіх земних щедрот. Нехай добрий Ангел завжди оберігає тебе, де б не була.

З любов’ю чоловік Петро, син Михайлик, дочка Каріна, а також мама Інна, тато Володимир, брат Сергій з дружиною Інною та донечкою Софією, дідусь, бабуся та вся велика родина.

07.04.2021 08:00
Переглядів: 807
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.