Військовий з Тальнівщини продає колекцію виробів з дерева, аби придбати тепловізор та авто на передову

Андрія Лисенка у Тальному на Черкащині та далеко за його межами знають як чудового майстра-різьбяра по дереву. Його роботи унікальні, адже кожну він створює з нуля: від заготовки і до готового виробу. Зараз тальнівець служить на передовій. На своїй сторінці у фейсбук повідомив, що йому та побратимам з підрозділу, у якому разом боронять Україну, вкрай потрібен мобільний транспорт (квадроцикл, багі чи позашляховик), а також тепловізор. А це величезні гроші, які, як би не хотілося, ніде взяти у такий короткий термін. Тож захисник звертається до усіх свідомих українців з проханням допомогти зібрати кошти, аби якнайшвидше придбати засоби, які реально рятують життя як наших захисників, а з їхніми життями – і наші з вами.

– Друзі, звертаюся до всіх, хто мене знає, колись цікавився моєю творчістю, називав мене другом чи побратимом, – написав Лисенко. – З метою збору коштів на придбання транспорту та тепловізора хочу оголосити виставку-продаж всієї моєї колекції, розміщеної в палаці Шувалова у Тальному та в місцевій бібліотеці: нарди, дзеркало, годинник, мисник, великий асортимент точеного посуду. Вірю в те, що разом ми здатні перемогти будь-якого ворога і виконати будь-які завдання. Все буде Україна!

Щохвилини наші захисники ризикують собою, аби ми з вами могли прокидатися у власних будинках, ходити на роботу, а чи й забігти у кафе на чашечку кави. А давайте не підемо до кав’ярні кілька днів, а кошти перерахуємо нашим бійцям? Гайда з нами! Гуртом ми – сила!

Картковий рахунок («ПриватБанк»): 4149 6293 8891 9946 (Лисенко А.А.)

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Жителі Тального, допоможіть плести маскувальні сітки!

Читайте нас також в Telegram!

05.07.2022 16:27
Переглядів: 2138
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.