Жителі Тального, допоможіть плести маскувальні сітки!

На цьому фото – ви бачите фойє Тальнівського будинку культури. Нещодавно воно гостинно зустрічало своїх відвідувачів.

Тут проводилися різноманітні заходи, виставки. Але, на превеликий жаль, все змінилося. Та колектив працює. Адже в цей час українське слово та пісня дуже актуальні. Є вислів: немає культури – немає нації!

Щотижня ви можете побачити наші виступи у парку ім. Т.Г. Шевченка, де кожен може допомогти та підтримати наших воїнів. Ці кошти перераховуються на автомобіль для наших захисників.

Всі наші виступи можна побачити на сторінці https://www.facebook.com/Talne.bk, ласкаво просимо до переглядів!

Нещодавно 5 колективів будинку культури взяли участь в благодійному багатожанровому фестивалі мистецтв «В ім’я України», де зайняли три І місця, одне ІІ та ГРАН-ПРІ.

Наразі триває війна. З першого дня війни в приміщенні будинку культури виготовляють маскувальні сітки для наших хлопців-воїнів, адже вони їх дуже потребують. Наш колектив, виконуючи кожен свою роботу (зачасту ввечері вдома), бере в цьому активну участь. Шукаємо та купуємо матеріали, ріжемо, в’яжемо, сплітаємо, залучаємо небайдужих людей та навчаємо, як це виконувати. Наразі маємо конкретне замовлення (сітки дуже великі 6х12 метрів). Є багато людей, які вимушено проживають в нашому місті та долучилися до цієї справи (сім’ї з Харкова, Бахмута, Лисичанська, Миколаєва, тощо). Для того, щоб сплести одну сітку потрібно залучити 20 осіб і тиждень кропіткої праці. Працівники будинку культури наразі у відпустці, але майже всі прийшли на роботу, щоб зробити другу сітку. Наша реклама була в інтернеті, і прийшла лише одна пенсіонерка!!! Нажаль, деякі люди просто «глухі» ( і місцеві і гості нашого міста).

Наші ЗСУ дають нам шанс жити, убезпечити себе і не чекати непроханих гостей.

ДВЕРІ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ПОСТІЙНО ВІДЧИНЕНІ, ПРИХОДЬТЕ!

РАЗОМ БУДЕМО ЗДОБУВАТИ ПЕРЕМОГУ!

ТОДІ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

Колектив Тальнівського Будинку культури

Читайте також: Катеринопільські дітлахи плетуть для захисників маскувальні сітки

Читайте нас також в Telegram!

05.07.2022 15:35
Переглядів: 1204
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.