Ваша думка

Фото тематичне

Подарунки. Ну хто їх не любить? А чи доводилось дарувати собі щось самому, наприклад, на День народження чи приурочити цю приємну мить до якоїсь святкової дати, а чи й просто так купити собі щось, а разом з цим отримати купу позитивних емоцій? Чи є серед наших земляків любителі подібного та чи дарували вони собі щось коли-небудь – це ми й з’ясовували.
– Ніколи собі нічого не купую. Чогось завжди жалію гроші, щоб отак взяти й купити собі. Краще дітям чи онукам щось придбаю.
Катерина, м. Тальне
– Інколи роблю. Зазвичай, це не прив’язано до певної дати. Надаю перевагу сувенірам або поповнюю свою колекцію мумі-тролів. Ця любов у мене з’явилася після моєї магістерської роботи – за книгами Туве Янсон. Після того я почала збирати їх. Вони мені піднімають настрій.
Людмила, м. Тальне
– Роблю собі подарунки! До якихось дат не прив’язую точно. Подарунки піднімають настрій, навіть якщо сама собі даруєш щось: і не важливо, чи то срібні сережки, чи то гарні паперові серветки!
Ольга, с. Легедзине
– Собі подарунки роблю нечасто. І завжди це виходить у мене спонтанно. Якось поверталася додому з роботи, зайшла у магазин і прикупила собі набір каструль, які давним-давно хотіла собі купити. А то якось квітів накупила, насадила вдома – був подарунок для моєї душі.
Валентина, м. Тальне
– Вважаю, що кожна людина повинна сама себе любити в певній мірі і робити собі періодично подарунки на свій смак, для самозадоволення, не чекаючи, поки хтось їх їй подарує. Не завжди подарунок від інших може бути потрібним чи вчасним, чи щирим. Просити чи замовляти подарунки, як на мене, не є досить пристойним. Тому любімо самі себе і балуймо періодично, в залежності від бажань. При тім, не забуваючи робити приємне рідним і друзям.
Алла, с. Колодисте
– Моя бабуся завжди казала: не шкодуй для себе щось купити. То я за цим принципом і живу. І рада, що вона тоді так мене вчила. Тому купляю, балую себе іноді: то кофточку, одяг чи взуття якесь, то щось із косметики. Колись у Тальному купила собі букет червоних троянд – була щаслива!
Олена, м. Тальне
– Я люблю себе побалувати подаруночками. Часто купую собі маленькі приємності. Радію потім… Але ця радість ненадовго, тому іду і купую собі щось знову.
Вікторія, м. Тальне
– Люблю подарунки дарувати рідним, друзям і колегам. Собі рідко щось купую, бо то вже не подарунок. Як на мене, він має бути неочікуваним, щирим. Мені чоловік часто щось купує, тому не маю потреби собі самій щось дарувати.
Анастасія, м. Тальне

10.01.2021 12:15
Переглядів: 457
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.