У Тальному власник магазину віддав своє авто товаришу на передову

Те, що Тальнівщина сміливо та впевнено тримає стрій, неодноразово підтверджують її добрі, чуйні, активні та свідомі жителі. Як це робить одна із підприємницьких родин Тального, нам розповів найактивніший із членів цієї ж сім’ї Артем Морус. Він є власником магазину «Океан», що в центрі Тального на Черкащині. І саме тут днями наш співрозмовник організував пункт збору допомоги воїнам-землякам.
Зі слів Артема, магазин під керівництвом його родини відкрився 1-го лютого. Розвивалися, каже, вони активно. Та після повномасштабного вторгнення, звісно, ж виникали певні труднощі. Хоча чоловік не розгубився. Він швидко вирішив, що в магазині має постійно бути асортимент продуктів. Адже попит на них залишався. Тому самостійно шукав, де можна було придбати те, що закінчувалося на полицях. Як каже, був сам собі керівником, не чекав доставок, які на той час по інших магазинах припинилися. І вважає, що саме завдяки цьому зміг втримати та стабілізувати роботу свого закладу.
Такий хист до підприємництва, зауважує Артем, він перейняв від батьків, які понад 20 років займаються продажем овочів. Натепер вони ж працюють разом, тому бізнес Морус називає сімейним. Тут активно до праці долучаються і батьки, і він, і сестра.
У теперішні важкі тривожні часи родина Морусів не стоїть осторонь, а постійно долучається до допомоги. Спершу у магазині продавали овочі за соціальною ціною, які надавав Уманський тепличний комбінат. Всі виручені кошти родина спрямовувала на потреби ЗСУ.
Нещодавно Артем побачив у соціальній мережі оголошений збір на придбання авта для свого товариша військового Андрія Лисенка, тож вирішив віддати йому своє. Звісно, транспорт, як розповідає чоловік, не новий, мав певні поломки. Проте захисники переконали, що їм на передову таке авто підійде.


Тож часу не гаяли. Якраз, коли товариш з побратимом приїхали із зони бойових дій по транспорт, взялися до справи. Полагодили та перефарбували автомобіль, який віддав захисникам Морус. Та придбали ще два за власні кошти. Паралельно, поки тривали ці роботи, рідні Артема у соціальній мережі оголосили збір необхідного для захисників. Щоб, друзі не їхали пустими, а везли з рідного краю гостинці для всього військового підрозділу.
Вразило та розчулило, каже Артем, що до збору долучилося багато людей. Все необхідне – це і продукти, і ліки, і засоби гігієни – друзі, знайомі, сусіди та всі, хто почув про збір приносили в магазин.
Свої враження та подяку усім небайдужим він написав на власній сторінці у соціальній мережі:
– Дякую всім! Навіть не очікував, що так багато людей відізвуться! Спільними зусиллями вдалось зібрати велику кількість продуктів, солодощів, консервацій, тушонок, меду, горіхів, сигарет, медикаментів, та багато іншого.
Дякуємо нашим господиням, які маринували огірки, робили свіжу випічку. Також хочу відзначити волонтерів з 9-поверхівки, що надали продукти, білизну, медикаменти. Окремо вдячні Ігорю Новицькому, який особисто доставив нам велику кількість необхідної допомоги. Дякуємо людям, які надали безкоштовно запчастини та колеса до автомобілів, та хлопцям, що допомогли з ремонтом!
Все зібране передав особисто в руки командиру Андрію Лисенку. Частину автомобілів вже забрали на передову! По інші приїдуть через тиждень!
Відчувається велика гордість за вас, тальнівчани, розуміючи, що вам не байдужа доля наших захисників, бо саме завдяки їм ми маємо спокій в наших домівках. Слава Україні! Слава ЗСУ! – висловив щирі слова вдячності Артем після того, як відремонтований транспорт загрузили та побажали військовим найшвидшого повернення з Перемогою.

Марта ДОВЖУК

Читайте також: Переселенкам з «гарячої» Донеччини потрібна допомога

Читайте нас також в Telegram!

22.07.2022 09:41
Переглядів: 3895
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.