У Тальному відбувся аукціон на підтримку лідера гурту «Тінь Сонця»

Ідею створити футболку з символікою гурту «Тінь Сонця», президент його фан клубу виношував ще з минулого року. Наш земляк Олександр Лущан є одним із найбільших поціновувачів творчості Сергія Василюка, і відповідно – президентом його фан клубу.


Нині лідер гурту Сергій Василюк боронить рідну землю, а барабанщик Пилип Харук займається волонтерством. Олександр всіляко допомагає, чим може, обом. Саме тому й вирішив виставити унікальну футболку із символікою гурту на аукціон, а виручені гроші відправити Сергію та Пилипу. Дизайн футболки Олександру допомогла створити дружина Сергія Annychka Vesna та Андрій Олішевець. Друком займалася тальнівська громадська організація «Giga SPORT Line». Футболка виготовлена в єдиному екземплярі – розмір М. Виконана в чорному кольорі. Спереду, з лівого боку зображено логотип фан клубу та вишивку, розроблену спеціально для гурту. Зі зворотного боку, зі спини – сокіл на фоні сонця, а нижче їх гасло «Б’є життя через край».


Про початок аукціону було оголошено 21 червня. Стартова ціна – 450 гривень, крок – 50 гривень. Ставки приймалися лише на сторінці фан клубу у Фейсбук.
За 1600 гривень футболку придбав Сергій Лук’яненко з Херсона. Правда, поїхала вона до Львова. В подарунок переможець отримав ще й два календарі Тінь Сонця від президента, як і учасниця, що вийшла у фінал – волонтерка з Миколаєва Наталя Ємельянцева. Певно, що всі учасники аукціону – давні прихильники творчості Сергія Василюка.
До речі, торги завершилися 30 червня. Як каже організатор, невипадково, адже саме в цей день 1941 року Організацією Українських Націоналістів було проголошено відновлення Української Держави, а також в 1907 році народився Роман Шухевич, головний командир УПА.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також: У Тальному на футбольному матчі зібрали гроші для фонду Сергія Притули

Читайте нас також в Telegram!

06.07.2022 15:16
Переглядів: 377
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.