У кожному селі Тальнівської громади працюватиме прибиральник та працівник з благоустрою - Вісті Черкащини

У кожному селі Тальнівської громади працюватиме прибиральник та працівник з благоустрою

На 7-ій сесії Тальнівської міської ради, що відбулася у четвер 25 лютого, депутати висловили занепокоєння за стан справ у селах. Так, обговорюючи питання виконання бюджету минулого року сільськими радами, депутат від політичної фракції «Сила і честь» Анатолій Ковальов запитав у головуючого: «Чи не будуть села та їхні жителі в майбутньому обмежені у бюджетних питаннях?»

На що міський голова Василь Сідько повідомив, що на бюджетній комісії, у переддень сесії, було вирішено у кожне село взяти на роботу працівника благоустрою та прибиральника. Адміністратори вже працюють у кожному селі.

–Поки так – 3 особи в кожному селі. Відповідно створюємо, як ви знаєте, електрогрупу. Водопроводами буде займатися теж комунальне підприємство, вивозом сміття та сміттєзвалищем – комунальне підприємство «Темп». Оці три підприємства будуть займатися благоустроєм та наданням цих послуг в селах. Якщо ми вирішили, що прибиральники  будуть у кожному селі, то працівника водопровідно-каналізаційного господарства недоцільно залишати у кожному селі. Один він у селі все одно не може нічого зробити. Це буде група, що працюватиме в Тальному, – комунальне підприємство «Джерело». Вони будуть виїжджати і локально вирішувати питання.

Повірте, питань дуже багато. Роботи вистачить на рік, поки ми вималюємо схеми водопроводів, свердловини, дозволи на водокористування тощо. Тут є над чим працювати. Ви ж знаєте, ми приймали бюджети сільських рад, там було 55 мільйонів гривень. А бюджет громади бере більше 40 мільйонів лише на освіту. От така ситуація. Поки ми не зробимо якихось кроків з освітою, ми не зможемо нічого виділяти на села, – зазначив Василь Сідько.

Марина КАМІНСЬКА

01.03.2021 08:49
Переглядів: 1844
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.