Троє юних учениць з Тального досягнули успіху у Всеукраїнському конкурсі

Вихованки Тальнівського Будинку дітей та юнацтва на Черкащині взяли участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Трьом ученицям вдалося вибороти першість.

Зі слів керівниці Тальнівського Будинку дітей та юнацтва Тетяни Чмиги, друге місце у номінації «Лялька-мотанка» за роботу «Лялечка-Весна» отримала Віталіна Тицькун, вихованка гуртка «Роксолана», учениця 5-го класу Тальнівської гімназії №3.

Також друге місце тільки у номінації «Ткацтво» посіла Марія Петраковська за свою роботу «Батьківська хата, де рута і м’ята», вихованка студії «Арт-Стиль», учениця 4-го класу Тальнівської школи №2.

Третє місце у номінації «Малюнок-живопис» вдалося вибороти Вікторії Горущенко, вихованці теж студії «Арт-Стиль», учениці 4-го класу Тальнівської школи №2, за власну роботу «Ми сильні й сміливі і гарні на вроду, бо ми українці – козацького роду!».

За оригінальні та неповторні творчі вироби дівчат нагородили дипломами Українського державного центру позашкільної освіти. Вітаємо юних мисткинь з успіхом та бажаємо стрімкого розвитку і подальших звершень. Дякуємо за те, що любите свій рідний край і популяризуєте його за допомогою власних яскравих творчих робіт.

Ольга МОСКАЛЕНКО

Читайте також: У Тальнівській громаді пояснили, як будуть діяти під час можливого повного відключення електроенергії

Читайте нас також в Telegram!

22.11.2022 15:12
Переглядів: 546
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.