Тальнівський ''Водоканал'' каламутить воду? - Вісті Черкащини

Тальнівський ''Водоканал'' каламутить воду?

Від початку року Тальнівське КП «Водканал» заборгувало ТОВ «Черкасиенергозбут» понад 200 тисяч гривень, тому енергетики змушені були обмежити постачання електроенергії підприємству. В результаті постраждали тальнівці, яким хоч і за графіком, але відключають воду.

У офіційному повідомлені, яке ми отримали з прес-служби ТОВ «Черкасиенергозбут», йдеться про те, що їхня організація неодноразово зверталась до КП «Водоканал» з вимогою погасити борг, а також своєчасно, належним чином і у визначені терміни попереджала підприємство про можливість обмеження постачання електроенергії КП «Водоканал», якщо заборгованість не буде погашено.

«Водоканал» наявний борг не погасив. Та й гарантійні листи із зобов’язанням розрахуватись, ТОВ «Черкасиенергозбут» не отримувало. Щоправда, станом на 26 квітня було частково погашено заборгованість – у межах 30 тисяч гривень.

Нагадаємо, борг перед «Черкасиенергозбут» не єдиний, 4 квітня начальник Звенигородського управління ДФС у Черкаській області Ірина Бистрова надіслала Тальнівському міському голові Олексію Юрченку лист із вимогою погасити заборгованість по сплаті податків на суму 570 527,63 гривні.

Щоб врятувати ситуацію та вирішити питання з погашенням заборгованості, 2 травня з ініціативи депутатів скликають позачергову сесію міської ради на якій заслухають звіт керівника «Водоканалу» та комісії з проведення ревізії фінансово-господарської діяльності цього комунального підприємства. Очікується, що нарешті затвердять статут КП «Водоканал» та внесуть зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств.

Олег ШАТАЙЛО

29.04.2019 09:15
Переглядів: 728
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.