Тальнівська райлікарня негайно потребує допомоги! - Вісті Черкащини

Тальнівська райлікарня негайно потребує допомоги!

Голові ГО Спілки підприємців Тальнівського району О.Бабій,
Голові Асоціації фермерів та приватних землевласників
Тальнівського району І.Новицькому,
Голові Спілки сільгоспвиробниківТальнівського району Р.Лисенку
 

У кризових ситуаціях українці об’єднуються миттєво. Сьогодні, коли нашому здоров’ю та життю загрожує коронавірус, ми змушені мобілізуватися знову. Рішенням позачергової сесії міської ради від 17 березня 2020 р. виділено 100 тис. грн. КНП «Тальнівська Центральна районна лікарня», 90 тис. грн. КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги», 10 тис. грн. Тальнівському відділенню швидкої медичної допомоги для придбання виробів медичного призначення та захисного одягу з метою запобігання розповсюдження коронавірусу. Разом з тим розуміємо, що цих коштів недостатньо.

Тому, звертаюсь до Вас, як до основних наповнювачів бюджету району та громади, прошу ініціювати збір коштів для «первинки» і «вторинки», яким вкрай необхідне медичне обладнання, засоби захисту та медикаменти. Підприємці, товаровиробники нашого міста та району мають зібратися разом, щоб допомогти нашим медичним закладаму підготовці до боротьби з коронавірусом.

Прошу Вас відгукнутись та ініціювати збір коштів на закупівлю препаратів чи медичних засобів, необхідних медикам.

Ми всі живемо в одній країні, а отже кожному потрібно дбати про неї. Зараз важливо скоординувати допомогу туди, де найбільше її потребують. І пам’ятати про захист медичних працівників, які зараз знаходяться на передовій боротьби з вірусом. Коли ми разом – нам до снаги впоратися з будь-якою проблемою.

В.о міського голови Василь Сідько

 Шановні фермери, землевласники, бізнесмени та усі небайдужі!

У відповідь на звернення в.о. міського голови Василя Сідька та прохання головного лікаря Тальнівської ЦРЛ Олега Солодька прошу Вас долучитись до благодійної справи. Ми мусимо об’єднати зусилля і разом подбати про забезпечення необхідним обладнанням, препаратами та засобами захисту наших лікарів та увесь медичний персонал. Давайте разом зробимо добру справу:

Реквізити: КНП «Тальнівська ЦРЛ» код ЄДРПОУ 02005450 рахунок для благодійної допомоги UA223543470000026006051539871 в АТ КБ «ПриватБанк»

Від ТОВ «Урочище Журавське» директора з економіки Ігоря Новицького та засновника компанії Володимира Мовчана на рахунок Тальнівської райлікарні надійшли кошти у сумі 100 тисяч гривень.

Голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Тальнівського району Ігор Новицький

24.03.2020 11:43
Переглядів: 5492
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.