Тальнівська дитяча музична школа знову відзначилася новими здобутками

28 квітня у Тальнівській дитячій музичній школі провели захід, де відзначили учнів низкою нагород творчих конкурсів, у яких діти брали участь дистанційно.
На початку директор музичної школи Тетяна Безпала звернулася до всіх присутніх: «Незважаючи на такі складні обставини в зв’язку з пандемією, діти, батьки та викладачі серйозно підійшли до своїх обов’язків і до навчання. Всі думають, що дистанційно брати участь у конкурсі легше, але це не так: коли ти виступаєш наживо, у журі немає можливості переглянути це ще раз. Ці конкурси – як обласна олімпіада, яку ми пройшли достойно. Хочу подякувати всім, а особливо викладачам, бо для музичної школи працювати в таких умовах досить важко. Дистанційно музика не вчиться: треба бачити дитину, відчувати її руки, душу і серце. Але, дивлячись на ті результати, які ми здобули, всі працювали злагоджено та організовано. Також дякую батькам, які допомагали своїм дітям і викладачам. Я пишаюсь усіма вами! Ви – великі молодці!».


На початку квітня в Умані при обласному музичному коледжі ім. П.Д. Демуцького дистанційно проходив щорічний обласний конкурс виконавської майстерності обдарованих учнів мистецьких навчальних закладів «Uman – Art». Із 33-х учнів Тальнівської музшколи, які взяли в ньому участь, 24 вибороли призові місця. Спершу директорка нагородила тих діток, які отримали дипломи за участь. Але при цьому наголосила, що ні в якому випадку не треба засмучуватись, бо до призових місць їм не вистачило зовсім трохи.
Учні та викладачі Тальнівської музичної школи показали гарні результати у конкурсі творчих колективів та ансамблів: лише 2 із 21 отримали нагороду за участь, всі інші здобули призові місця: 1 Гран-прі, 8 перших, 5 других і 5 третіх місць.
Перші місця отримали: тріо «Божена»; вокальний ансамбль «Воля»; фортепіанний дует у складі Анни Бабій та Даніли Єрмолаєва; інструментальний ансамбль викладачів музичної школи; фольклорний колектив «Колодійчики»; оркестр духових інструментів; дует викладачів музичної школи; тріо у складі Поліни Мазур, Аліни Полковської та Олексія Волкова.
Особливу відзнаку – Гран-прі – в конкурсі-огляді творчих колективів та ансамблів малих форм отримав ансамбль баяністів у складі викладачів музичної школи Аркадія Скарбовійчука та Альони Габієвої.


Крім того, медалями та дипломами Другої премії були нагороджені 5 учнів (Дар’я Левицька, Дар’я Козяр, Поліна Мазур, Аліна Полковська, Олексій Волков), які дистанційно брали участь в І Всеукраїнському конкурсі фестивалі «Великодні передзвони», який відбувся у Львові. Діти отримали сертифікат на 50 євро у творчий табір «Вместе» (Болгарія, м. Кітен).
Щиро вітаємо талановитих учнів та викладачів! Бажаємо нових перемог!

Катерина КІХТЕНКО

08.05.2021 09:20
Переглядів: 371
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.