Що погодили на позачерговій сесії у Тальнівській громаді

8 квітня у Тальнівській громаді відбулася позачергова сесія. Депутати погодили 16 питань. Основним у порядку денному було внесення змін до раніше затверджених програм у зв’язку із введенням військового стану. Відповідно узгодили зміни до Програми «Турбота». Збільшили суму одноразової допомоги на лікування пораненим військовослужбовцям, які брали участь у бойових діях. Тож військовий зможе отримати 5 тис. грн., залежно від складності випадку та терміну лікування.

Також стосовно допомог, затвердили одноразову матеріальну допомогу у розмірі 10 тис. грн. сім’ям загиблих, смерть яких пов’язана з безпосередньою участю у бойових діях. Зауважили, що право на отримання матеріальної допомоги мають громадяни, які зареєстровані та фактично проживають у громаді та внутрішньо переміщені особи, які теж зареєстровані і проживають на території Тільнівської громади понад місяць.

Окрім того, погодили безкоштовне харчування дітей на теперішній час у черговому закладі дошкільної освіти громади «Берізка». Адже, керівниця відділу освіти Раїса Карман повідомила, що в освітніх закладах були закуплені продукти заздалегідь, а вони нині не працюють, тому дитячий садок забезпечать наявними продуктами харчування.

Виділено 100 тис. грн. із сфери освіти на евакуацію, вивезення чи переміщення місцевими шкільними автобусами цивільного населення із місцевості, де ведуться бойові дії у безпечні місця. Фінансуватимуться, зокрема транспортні послуги та пально-мастильні матеріали.

Також були виділені кошти у сумі 28 тис. грн на придбання лавочок для бомбосховищ та 40 тис. грн. для КП «Тальне-Сервіс» на оплату рахунків за прибирання ПрАТ «Комунальник» за вивезення сміття на сміттєзвалище. Адже, як зауважила начальниця відділу ЖКГ міськради Наталія Красновська, така необхідність виникла у зв’язку з збільшенням кількості населення у місті.

До того ж затвердили фінансування підрозділ ЗСУ, територіальної оборони та добровільчі формування Тальнівської міської територіальної громади, а це забезпечення паливно-мастильними матеріалами, медикаментами, обмундируванням, взуттям, спецодягом, засобами індивідуального захисту і придбання транспортних засобів. На все це буде виділено понад 2 млн. грн. з освітньої субвенції та більше 5 млн. грн. з благодійного рахунку громади.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте нас також в Telegram!

Читайте також: Першим Героєм України на Лисянщині став капітан Юрій Михайлюк

11.04.2022 09:30
Переглядів: 783
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.