Шахраї намагалися вкрасти гроші тяжкохворої дитини з Тального - Вісті Черкащини

Шахраї намагалися вкрасти гроші тяжкохворої дитини з Тального

Шахраї намагалися вкрасти гроші у 4-річної Анни Линник. Другий місяць дівчинка перебуває в Італії на лікуванні. Має невиліковну хворобу Баттена. Пережила операцію.  Батьки повинні назбирати  понад 50 тисяч євро для подальшого перебування в клініці Риму.  Таку вартість мусять платити за кожен рік лікування. Зараз у їхньому бюджеті лише 75 відсотків із необхідної кількості. Кілька днів тому невідомі планували залишити родину без грошей.

Мені написала одна жінка, – розповідає мати дівчинки Валентина Линник. – Мовляв, хоче допомогти. Але сказала, що для переказу їй потрібен тризначний код на звороті моєї картки. Я відмовила. Сказала їй одразу, що це якесь шахрайство. Вона почала віднікуватися. Переконувала. Що багатьом допомагає. Надіслала мені скріншот суми, яку нібито збирається пожертвувати. Захотіла, аби я дала всі реквізити банківської карти. Я також відмовила.

Наступного дня Валентина дізналася про інших шахраїв. Ті збирали гроші використовуючи світлини та відео Анни Линник.

Наступного дня після згаданого випадку мені написав якийсь чоловік, – продовжує тальнівчанка. – Запитав, чи збираємо ми кошти і відправив сторінку невідомої нам жінки. Там були фото та сюжет про нашу дитину. А от номер картки зовсім інший. Коли написали цій жінці, вона одразу видалила всю інформацію зі сторінки. Та ми знайшли людину, якій належить підставна картка..

Линникам вдалося отримати контакти ймовірної шахрайки. Проте та в телефонній розмові переконувала, що не знає нічого про незаконний збір грошей.

Стабільно раз на 3 місяці ми зіштовхуємося з такими випадками, – скаржиться Валентина Линник. – Тому ми вже навчилися швидко розпізнавати шахраїв. З такою хворобою, як у доньки, ще є четверо дітей з України. Всі вони зараз теж в Італії. Я товаришую з мамою такої дитини. Так от вона розповіла, що і в неї злочинці намагаються вкрасти гроші з картки.

Перші симптоми почалися, коли дівчинці було 2,5 роки. В Україні поки немає умов для лікування. Без надання допомоги діти можуть дожити лише до 10 років.

Кошти можна перераховувати на карту ПриватБанку 5363 5426 0325 4195 Линник Валентина Вікторівна

Сергій РАДЧЕНКО

15.09.2020 21:59
Переглядів: 2210
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.