Сестри-двійнята з Тальнівщини переконані, що їхні браслети з бісеру піднімають бойових дух на передовій

Каріні та Крістіні Пономаренко з Корсунки на Черкащині по 15 років. Дівчатка всюди разом, скільки себе пам’ятають. Улюблені справи у них також спільні: якщо раніше полюбляли малювати, плести ляльки-мотанки, натепер відкрили у собі інший талант – плести об’ємні фігурки з бісеру. Зараз роблять це дуже професійно, у кожен виріб вкладають душу. Готові роботи навряд чи відрізниш від фабричних. А от починали займатися бісероплетінням, ще коли навчалися у Корсунській школі. Спочатку виплітали каблучки і браслети – те, що простіше. А торік, відколи перейшли до школи у сусідні Криві Коліна та познайомилися у своєму новому класі з Анастасією Панщаною, яка полюбляє плести з бісеру, вирішили вдосконалювати свої навички.

– Наша однокласниця створила чат у Телеграмі, там ми обмінюємося схемами, – каже Каріна. – Коли є вільний час, ми з Крістіною сідаємо до плетіння. Робимо це разом з Настею. Починали з маленьких фігурок, з невеличким тілом, а потім почали робити все більші. Найбільше мені подобаються мої останні 2 роботи – це Котик та Вінні Пух.

– Найперше наших звірят показуємо мамі. Вона каже, виходить дуже гарно, – ділиться Крістіна.

Кумедні зайці, ведмеді, лиси, морські коники – далеко не всі фігурки, які виготовили сестрички. Їх легко можна перетворити на оригінальні брелки, причепити до рюкзака чи сумочки.

Дівчатка, окрім як плести для себе, робили браслети та фігурки, які передавали у школу, а звідти – на передову військовим: «Ми зробили Герб і браслет з Прапором України. Зараз війна і так ми хочемо підтримати наших захисників», – каже Каріна.

Приємно, що дівчатка не сидять у гаджетах, в соцмережах, як це робить переважна більшість підлітків. Це якраз саме той випадок, коли інтернет – засіб для розвитку.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Як на Тальнівщині бережуть Державний Прапор – символ віри у Перемогу

Читайте нас також в Telegram!

23.08.2022 09:30
Переглядів: 869
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.