Сайт «Вісті Черкащини»: топові публікації 2020 року - Вісті Черкащини

Сайт «Вісті Черкащини»: топові публікації 2020 року

У 2020 році на сайті «Вісті Черкащини» було розміщено понад 2100 статей – тільки актуальні, цікаві, пізнавальні, найсвіжіші новини та правдиві факти, вражаючі події. Ми збирали та ділилися з Вами тільки достовірною та перевіреною інформацією. Для Вас, шановні наші відвідувачі, ми писали про політику і культуру, економіку та освіту, медицину, про творчих земляків та історію нашого краю, про видатних людей, кримінальні події. Наш сайт, окрім всього, містить постійну рубрику «Ваша думка», «Вітання», на ньому розміщена реклама та оголошення. Щодня наш сайт відвідує від 8 до 11-ти тисяч людей. І це для нас – щастя!


Про те, як і чим живе Тальнівщина, Звенигородщина, Лисянщина та Катеринопільщина, про те, що відбувається в області загалом – про це читали наші відвідувачі. Окрім публікацій, минулоріч на сайті ми почали розміщувати і відеосюжети – ексклюзивні, яскраві моменти, розповіді та інтерв’ю. Як-от про освячення храму в Зеленькові чи проведення Дня поля у Кривих Колінах на Тальнівщині. Левова частка наших публікацій була про тих, хто потребує нашої з Вами допомоги. Наприклад, про дівчинку з рідкісним генетичним захворюванням Аню Линник, про неповнолітніх бездоглядних дітей з Гуляйки, яких покинула напризволяще мати, дівчаток Настю Ковбун та Катерину Погребняк, які потребували коштів на лікування. Таких випадків – десятки. Тож хочеться подякувати всім, хто не стояв осторонь, хто відгукнувся та надав посильну допомогу усім героям таких публікацій.
Отже, перейдемо до головного. То що ж читали на сайті найбільше? Проаналізуємо!
Зазначимо, що ми взяли до уваги публікації, що набрали понад півтори тисячі переглядів і більше. А це – понад 32% від опублікованих матеріалів на сайті.

Тальнівщина

Опубліковано майже 3 сотні статей за рік.

Найбільше переглядів набрала стаття про прекрасну та водночас доволі рідкісну подію – про трійню, яка народилася у родині Вікторії та Богдана Михайленків з Тального. Про цю радісну звістку прочитали 18810 людей. На ІІ місці у рейтингу – публікація про захмарні зарплати працівників Тальнівської райради («У Тальнівській райраді отримують зарплати більші від президентської»), яка набрала 17489 переглядів. ІІІ місце за кількістю переглядів посіла стаття «У жительки Тальнівщини виявили Covid-19». З нею ознайомилися більше 16-ти тисяч громадян.
Варто зазначити, що популярними на сайті у цьому розділі стали статті, у яких йшлося, наприклад, про сім’ю Редюків із Тального, у якій і чоловік, і дружина – перукарі; про Руслана Короташа з Тального, який випікає хліб за італійською технологією; про враження вже тепер екс-голови Черкаської ОДА Романа Боднара від поїздки на борошномельний завод «Мовер Міл», що у Кривих Колінах; про виборчі перегони, призначення голови Тальнівської РДА, про коронавірус та транспортування хворих на нього до Уманської лікарні, про автокрадіжки та постраждалих в ДТП. Популярною серед читачів була стаття «Від мрії до дій» – інтерв’ю з засновником ТОВ «Урочище Журавське» Володимиром Мовчаном. Низка статей про діяльність районної влади не залишила читачів байдужими: активно перечитували публікації «Через халатність Любомської, голови Тальнівської райради, школи залишились без шансу на лінгафонний кабінет», «Для голови Тальнівської райради не важливо, куди приєднають Тальнівський район», «Голова Тальнівської райради не реагує на попередження з області. Премії виплачує і набавляє й далі!» та інші.

Звенигородщина

Опубліковано майже півтори сотні статей за рік.

Новина про те, що в Юрківці людям позмивало городи під час дощу, стала блискавичною. Про це з сайту дізналася неймовірна кількість людей – понад 38,5 тисяч. Ця стаття стала лідируючою загалом на сайті «Вісті Черкащини» за кількістю переглядів. На ІІ та ІІІ місцях – статті про трагічні події: 29-річну Інну Донцову, яка викинулася з вікна власного помешкання, та про те, як, шукаючи тіло 28-річного Олексія Марусіна у водоймі Ватутіного, водолази знайшли тіло іншої людини. Варто зазначити, що серед публікацій, розміщених у розділі «Звенигородщина», найбільше відвідувачі читали новини кримінального характеру.

Катеринопільщина

Опубліковано понад 120 статей за рік.

Відвідувачі сайту найактивніше читали статтю про те, як у Катеринополі в 67-річного пацієнта виявили коронавірус (всього 14219 переглядів). Не менш цікавою для читачів стала стаття «На Черкащині перекривали рух автотранспорту, протестуючи проти місцевого бездоріжжя» (12520 переглядів), а також публікація про зливу, що наробила лиха на Катеринопільщині 14 травня (11464 перегляди). Відвідувачам сайту було цікаво читати про моторошні аварії; про газовий скандал, що розгорівся у жовтні у Кайтанівці; про Марію Мандрику з Катеринополя, яка опинилася у центрі кредитного скандалу; про ціни на медичні маски, що під час пандемії злетіли до карколомної позначки і коштували 40 грн. за штуку.

Лисянщина

Опубліковано понад 7 десятків статей.

13 тисяч 246 – саме стільки разів прочитали наші відвідувачі статтю «Переломи ніг та розірвана печінка: на Лисянщині сталася трагічна аварія». Цікавою для читачів (а це понад 11 тисяч осіб) стала публікація про те, як поставились до жительки Лисянки односельці, коли у тої нібито виявили коронавірус; на кількадесят переглядів менше набрала стаття про Руслана Коваленка, який хазяйнує у безлюдному селі на Лисянщині та мріє написати про нього книгу. Популярність завоювала також розповідь про Івана Чернишука, рибовода з 52-річним стажем, та про його інкубаційний цех, що 20 років функціонує на нижньому б’єфі Лисянського водосховища. Варто зазначити, що серед матеріалів, розміщених у цьому розділі, популярними були статті щодо пандемії, її поширення, виявлених чи спростованих випадків інфікування.

Область

Опубліковано майже сотню статей за рік.

«4 села Черкаської області визнані найкомфортнішими для життя людей» – саме ця публікація стала найпопулярнішою у розділі. Її прочитали 22,7 тисяч разів. На ІІ місці за кількістю переглядів – сумна звістка про смерть Василя Чекаленка, керівника ТОВ «Берестівець». Популярною у розділі була стаття «Житель Тальнівщини розповів про те, як лікувався від Covid-19 амбулаторно», її переглянули більше 14,5 тисяч разів. Серед новин області також цікавими для відвідувачів стали матеріали, що стосуються теми коронавірусу, обмежень та життя в умовах карантину.
2020-й рік був напруженим, насиченим, випробувальним для кожного з нас. Навіть в умовах пандемії, карантину та жорстких обмежень ми продовжували працювати для Вас, дорогі наші шанувальники. Найбільша радість для кожного з авторів публікацій – розуміння того, що його читають. Дякуємо, що були з нами в році минулому. Віримо, що й надалі дізнаватиметеся про останні події та факти зі свого улюбленого сайту «Вісті Черкащини».

Ольга ОСІЯНЕНКО

07.01.2021 09:00
Переглядів: 492
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.