Родина Кулагіних закликає людей остерігатися ймовірної шахрайки з Мошурова, що на Тальнівщині - Вісті Черкащини

Родина Кулагіних закликає людей остерігатися ймовірної шахрайки з Мошурова, що на Тальнівщині

Кілька днів тому у соцмережі «Фейсбук» Тарас Кулагін, син всесвітньовідомого художника Андрія Кулагіна, написав пост на своїй сторінці про те, що їхня родина мало не постраждала від рук ймовірної шахрайки з Мошурова – Альони Шинкаренко, та застерігає інших людей, аби не йшли на її поводу. Зі слів Кулагіна, жінку взяли на роботу 2-ю доглядальницею для 90-річної бабусі (проживала у м. Тальне), оплатили її послуги. Після смерті бабці та похорону вищеназвана жінка почала телефонувати до Кулагіних, інформуючи про кількатисячні борги (спочатку називала суму 3400 грн., потім – 1901 грн.) за газопостачання та про те, що їх потрібно терміново погасити (на це є 2 дні). Казала, що їй телефонує «Валентина Сергіївна з відділу боржників газового» Проте така заборгованість насторожила, інформацію вирішили перевірити, зателефонувавши до керівника газового управління. Виявилося, що ніяка Валентина Сергіївна там не працює, такого номера телефону вони не знають, і що головне – жодних боргів немає! Родина Кулагіних звернулася в поліцію. Тарас Андрійович звертається до всіх, хто став жертвою шахрайки, не боятися та повідомляти про це його чи звертатися до поліції особисто.

Під дописом Кулагіна з’явилася низка коментарів. Ось, наприклад, пише Галина Олійник: «Так, також знайома з цією «особою»!!! Взяла товар на примірку – і ні товару ні грошей!!! На мої звернення не реагує!». Наталія Константінова у своєму коментарі зазначає: «Ця «особа» дограється. Вона не одним винна. Мені теж довелося повірити в її казки і хотілося допомогти. Але настане день, коли будуть в неї сльози на очах за всіх тих, кого вона образила». Альона Гончаренко-Токміленко пише, що у селі дану жінку знають всі, що знайома з нею особисто: «Шила костюми для танцювального колективу, куди ходив її сине, таак вона і не розрахувалася. На дзвінки не відповідала і на повідомлення у вайбері теж, хоча їх читала».

Зі слів Валентина Гірника, керівника Тальнівського відділку поліції, стало відомо: заяву від Кулагіних прийнято, справу скеровано до суду.

Правду кажуть: «Довіряй, але перевіряй».

Олександр ГРИГОРУК

28.07.2020 14:48
Переглядів: 5143
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.