П’ятеро випускників із Тальнівщини склали мультипредметний тест на 200 балів

На Тальнівщині триває вступна кампанія. 28-29 липня на базі Тальнівського НВК Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія був проведений національний мультипредметний тест. П’ятеро випускників із Тальнівської громади здобули найвищі результати на вступному випробуванні.

Про це журналістам «Вістей Черкащини» повідомила начальниця відділу освіти молоді та спорту Тальнівської міськради Раїса Карман.

За її словами, Софія Бабій із Тальнівського ліцею має 200 балів із двох предметів: математики та історії України. Також найвищі бали з математики набрали Ярослав Рабійко із ліцею та Ірина Звіряка із Вишнопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів. З історії України 200 балів мають Богдан Мудрий із ліцею та Яна Кучеренко із Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Раїса Карман зазначила, що від виконавчого комітету Тальнівської міської ради є положення, яке називається «ЗНО на 200». Коли дитина складає іспит на найвищий бал, її преміюють.

–У нас уже давно не було таких випадків. Діти не складали ЗНО на 200 балів, адже це дуже складно, але цього року є надія. Та й загалом наші випускники показали гарні результати. Дуже хочеться, щоб вони вступали до вищих навчальних закладів, здобували омріяні професії та поверталися працювати у нашу громаду, – додала пані Раїса.

Як розповідає Раїса Михайлівна до проведення тесту дуже ретельно готувалися різні фахівці.

Перед тим, як проводити тест, школа проходила перевірки: до навчального закладу приїжджали піротехніки, поліція та інші служби. Перед основною частиною НМТ також проводили пробне тестування та перевіряли чи працює система.

У Тальнівському НВК тест складали не тільки випускники Тальнівщини, а й з інших громад, оскільки обирали місце, яке відповідає вимогам Українського центру оцінювання якості освіти.

Саме із нашої громади зареєстровано було:

  • 146 учнів шкіл Тальнівської громади,
  • 14 учнів із Тальнівської санаторної школи,
  • 3 внутрішньо переміщені особи,
  • 63 студенти Тальянківського коледжу,
  • 73 студенти Тальнівського коледжу.

Тая АГАВЕРДІЄВА

Читайте також: Тальнівчанка терміново збирає кошти на авто для бригади військових

Читайте нас також в Telegram!

09.08.2022 09:37
Переглядів: 1810
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.