«Переконаний: саме зараз настав час для ініціативної молоді» - Вісті Черкащини

«Переконаний: саме зараз настав час для ініціативної молоді»

Інтерв’ю з Євгенієм Безталанним, кандидатом на посаду голови Тальнівської ОТГ. Євгеній Юрійович розповів про свій професійний шлях та трохи про особисте.

Євгеній Юрійович Безталанний – людина високого професіоналізму та багатого досвіду, інтелектуал, але напрочуд  легкий у спілкуванні. 38-річний Євгеній Безталанний, розповідаючи про особисте,  веде мову про життя громади. Він дійсно переймається проблемами і прагненнями оточуючих, має чітке бачення їх вирішення.

Але про все по черзі. Познайомимось ближче.

Євгенію Юрійовичу, я знаю, що за першою освітою Ви будівельник, як Ваш батько. Де ви навчалися?

– Після 9 класу середньої школи №2 я вступив у Тальнівський будівельно-економічний коледж. Як мій батько,  хотів стати будівельником. По закінченні отримав диплом з відзнакою і мені запропонували залишитись працювати  лаборантом. Саме в той час (це початок 90 років) починає активно розвиватися ІТ-галузь. У коледжі також відкривають новий напрям – підготовку програмістів. Тоді я познайомився з комп’ютером. Разом з двома моїми друзями, один з яких навчався на факультеті програмування, ми розпочали писати свої перші програми: для тестування студентів з різних предметів  та цілі програмні комплекси для розрахунку залізобетонних конструкцій. Нам навіть комп’ютер виділили персональний – цінували. Згодом в коледжі я здобув другу спеціальність – «Програмування». Нас із братом батьки вчили, що кожен лише своїм розумом та працею повинен добитися результатів. І, звичайно, як і властиво батькам, завжди підтримували.

– Які цінності Вам прищепили в родині? Чим керуєтесь в житті?

– Нас батьки навчали, що родина – це все. Гроші, багатства, блага – все проходить. Якщо є бажання, все це можна заробити. А от життя рідної людини –  безцінне. Тепер я передаю ці цінності моїм дітям, які ростуть у щасливій сім’ї. Людина сама обирає принципи, якими вона керується в житті. Для мене це справедливість, порядність, щирість. Я кажу своїм дітям так: «Запам’ятайте, що віддаєш – те й отримуєш». Ми, люди,  народжуємося, щоб провести цей час тут, на Землі, бути щасливими, принести користь як сім’ї, так і суспільству.

– Ви певний період працювали у банківській сфері, зараз теж керуєте великим підприємством. Як відбувалося Ваше професійне зростання?

– Так, виходить, що я вивчився на будівельника, захоплювався програмуванням, а пішов працювати у банківську сферу. У 2001 році керівник Тальнівського відділення «Райффйзен банк Аваль» шукав людину, яка могла б обслуговувати комп’ютерну техніку, мережу, і запропонував мені працювати у відділенні. Проте моя посада називалася менеджер з обслуговування клієнтів. Доводилося не лише обслуговувати мережу, а й працювати з клієнтами. Платіжки, банківські рахунки, фінансові операції  – для мене все було нове. Та, дякуючи цілеспрямованості, наполегливості й хорошим вчителям, які цінували і підтримували, я швидко опанував основи банківської справи. Так, звичайно, допомогло й навчання. Я вступив відразу на 3-й курс Східноєвропейського університету у місті Черкаси на спеціальність «Економіка підприємництва». Заочно отримав дипломи бакалавра і магістра. Робота у банківських відділеннях нашого міста, починаючи від менеджера у «Райффайзен банк Аваль» і закінчуючи керівником відділення «Ощадбанку», дала мені значний економічний, управлінський та господарський досвід, навички роботи у команді. Це важливо, коли поряд з тобою справжні професіонали, вірні, чесні, готові підтримати.

Зараз я провідний економіст на потужному зернопереробному підприємстві «Мовер Міл» у с. Криві Коліна. Це повністю автоматизований завод, що переробляє пшеницю на борошно, крупу та висівки. Потужність переробки складає 350 тонн на добу. Маємо власну торгову марку «Перший Млин». Серед моїх завдань – забезпечувати отримання підприємстом прибутку при мінімальних витратах.

– З огляду на сучасний стан Тальнівщини, що, на Вашу думку, треба змінити, аби життя у регіоні покращилось?

– Аналізуючи стан речей, перш за все, потрібно розуміти, що таке бюджет, як він формується і як його використовують. Працюючи у банківській сфері, на заводі, я зрозумів, що гроші – це  матеріал, питання в тому, як його використати, щоб принести якнайбільше користі громаді.

Добре розумію, як будувати та ефективно використовувати бюджет великого підприємства, від цього залежить його подальший розвиток та функціонування. Така ж схема працює і щодо бюджету громади. Є потреби –  необхідно знаходити баланс у їх задоволенні, таким чином, щоб громада зростала та розвивалась.

– Ви маєте намір балотуватися на міського голову, прекрасно розуміючи всі проблеми. Навіщо це Вам?

– Думаю, саме зараз настав час для ініціативної молоді. Довкола – амбітні, прогресивні люди, які прагнуть змін, хочуть діяти, щоб зробити свою громаду кращою, безпечною та комфортною для життя.

Зміни реальні, коли працює молода, активна, енергійна команда однодумців.

Головне – шукати можливості і пам`ятати, що політична діяльність – це про спільність та відповідальність за свої дії.

– Якби випала нагода, з ким із відомих українців минулого чи сучасності Ви хотіли б поспілкуватися?

– Я думаю, мені було б цікаво поспілкуватися з Михайлом Грушевським, автором багатотомної «Історії України-Руси», головою Центральної Ради. Я б розпитав про створення Української Народної Республіки, про гетьманський переворот та протиріччя з Директорією. Я точно б запитав у Михайла Сегрійовича: «Що завадило у той час побудувати українську державу?»

Взірцем національного лідера для мене був і залишається В’ячеслав Чорновіл. Впевнений, його здібності організатора, талант політика, державного діяча, відданого служінню ідеалам свободи і демократії, зробили б нашу державу сильною та незалежною ще тоді, на зламі століть. І, можливо, не було б у нашій історії цих трагічних сторінок, які маємо нині. Для мене він великий лідер. Також хотів би поспілкуватися з Богданом Ступкою, неперевершеним актором українського театру та кіно.

PS: Ми ще багато говорили з Євгенієм Юрійовичем про його родину, про віру в Бога, про життя та цінності, і я дійшла висновку, що саме такого лідера потребує наша з вами Тальнівщина сьогодні. Порядного, чесного, некорумпованого, здатного консолідувати однодумців у справі служіння громаді.

09.09.2020 14:49
Переглядів: 865
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.