Нема газу, то й закрили одразу

Від 3 і до 7 березня призупинено навчальний процес у Тальнівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №3, Соколівоцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Тальнівському економіко-математичному ліцеї та у перших класах Тальнівського НВК.

Не працювали і чотири міські дошкільні заклади освіти – «Сонечко», «Золотий ключик», «Струмочок», «Казка». Вихованців цих дитсадків приймали у ДНЗ «Ромашка», «Берізка» та «Світлячок». Без вимушених канікул працювали і в НВК «школа №1-гімназія» та школі №2, де котельні працюють на дровах.

Таке рішення було прийняте комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської облдержадміністрації та Тальнівської міської ради з метою недопущення збоїв у забезпеченні природним газом.

Натомість відповідна комісія райдержадміністрації рекомендувала відділу освіти РДА провести роботу з керівниками навчальних закладів щодо зниження споживання газу без припинення навчального процесу.

Нагадаємо, з 1 березня 2018 року “Газпром” припинив поставки газу НАК “Нафтогаз України”, у зв’язку з чим очікувався дефіцит газу.

Олександр ГРИГОРУК

11.03.2018 21:14
Переглядів: 686
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.