На Тальнівщині у одному із сіл взялися за розчистку берега Тікича - Вісті Черкащини

На Тальнівщині у одному із сіл взялися за розчистку берега Тікича

Днями у селі Криві Коліна, що на Тальнівщині, почались роботи із розчистки берега річки Гірський Тікич, що протікає через усе село.

Ініціаторами та спонсорами цієї доброї справи стали місцевий підприємець Володимир Мовчан та депутат Черкаської обласної ради Ігор Новицький.

–До нас неодноразово звертались жителі Кривих Колін, аби ми прибрали сухі чагарники, повалені та аварійні дерева, вирубали непотрібні насадження, які розрослися на березі Тікича. Адже історія села Криві Коліна від часу його заснування до сьогодення нерозривно пов’язана з річкою Гірський Тікич. Не було б річки – не було б села. Тікич – це окраса нашого села і берег біля водойми має бути у належному стані. Якщо залишити чагарники та дерева, що заснували бережину як не прохідні джунглі, то Тікича не буде видно взагалі. Тому, ми з Володимиром Петровичем, пообіцяли людям розчистити річку – зараз це виконуємо, – каже Ігор Новицький, депутат Черкаської облради.

Аварійні та старі верби, за кошти вищезгаданих благодійників, поріжуть на дрова, що слугуватимуть паливним матеріалом для Тальнівського будівельно-економічного коледжу та Кривоколінського НВК.

Анна ДРАГУН

01.03.2021 10:00
Переглядів: 1480
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.