На Тальнівщині діє екстрена мобільна бригада - Вісті Черкащини

На Тальнівщині діє екстрена мобільна бригада

У зв’язку з впровадженням режиму карантину на території Тальнівської ОТГ, починаючи з четверга 19 березня, діє мобільна група, мета якої здійснювати контроль за виконанням розпорядження в.о. міського голови та оперативного штабу при райдержадміністрації. До мобільної групи входять: депутат міської ради Олександр Гижко, працівники міської ради Олександр Карман, Борис Кутас, Петро Каплюченко та старости сіл Гордашівка, Здобуток та Соколівочка, якщо група працює в селі. Пересуваються члени бригади службовим автомобілем. Відповідальність за організацію роботи групи покладено на нещодавно обраного заступника міського голови Олександра Маринченка:
– Я вважаю рішення про створення такої групи правильним. Починаючи з четверга, ми зробили кілька об’їздів містом, попередили підприємців про припинення торгівлі. Тому в п’ятницю центральний ринок уже не працював. Правда, було декілька не дуже свідомих підприємців, які хотіли розвернути торгівлю. Ми їм пояснили, і вони поїхали. На так званому «маленькому» базарі, в центрі міста, закриті всі магазини й торгові точки, крім хлібного кіоска та магазину хімії. На них заборона не поширюється, – пояснює телефоном заступник міського голови. – Разом з мобільною групою в суботу ми роздали буклети, у яких зібрана основна інформація та цілодобові номери телефонів. На кожне домоволодіння їх, звичайно, не вистачить, але старшим, одиноким людям роздали в першу чергу. Такі буклети доставили і в старостати громади. Масових скупчень дітей на вулицях міста не виявлено. У вечірній час цю роботу покладено на поліцію, яка також слідкує за дотриманням режиму карантину.


Начальник Тальнівської поліції Валентин Гірник телефоном повідомив, що за період з 12 березня у місті складено 3 адмінпротоколи про порушення, пов`язані із забороною вуличної торгівлі. Протоколом передбачено адміністративний штраф у ромірі 17 тисяч гривень. – Якщо ця сума штрафу не лякає продавця, то кожен з нас має бути свідомим і 100 разів подумати, чи купляти продукти з тротуару, – наголосив начальник поліції. Він також звернувся до наших заробітчан, які повернулися і нині повертаються з європейських країн, у яких зафіксовані масові спалахи хвороби, з вимогою самоізолюватися на період не менший, як 14 днів, не наражати на небезпеку рідних та оточуючих.


Наразі у місті ситуація під контролем. 2 рази в день ( з 8. 00 – по 10.00 та з 14 – по 16.00) працівники сектору ЖКГ міської ради дезінфікують з оприскувачів місця масового перебування людей: дитячі майданчики, лавочки, зупинки тощо. Щоб повністю обробити вулиці міста, не вистачає «Дезактіну», – бідкаються у міській раді.


У понеділок 23 березня стало відомо про перший лабораторно підтверджений випадок інфікування COVID-19 на Черкащині. Пацієнт перебуває під постійним наглядом медиків Уманської інфекційної лікарні.

Ліна ЯЛОВСЬКА

25.03.2020 14:17
Переглядів: 2052
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.