Мости та центральні дороги Тального щодня руйнують вантажівки

У Тальному продовжують активно курсувати габаритні вантажівки. З одного боку приємно, що роблять нову дорогу, а з іншого – місцева потерпає від такого непередбачуваного навантаження на дорожнє покриття. І наслідки вже давно бачимо: вибоїни, горби та руйнування мостів, які з’єднують місто.
У центрі Тального, біля суду, видно як «уманський» місток від вантажівок вже просідає. Водії легкових автівок б’ють на сполох, а місцева влада лише годує тальнівців обіцянками, мовляв з дня на день, все будемо ремонтувати.


20 серпня на пресконференції з міським головою та його заступниками, ми запитували чи контролюється стан мостів у Тальному, якими їздять вантажівки. За словами Олександра Маринченка, заступника міського голови, він особисто раз у два тижні навідується до кожного мосту.
До того ж, посадовець наголосив, що у них є домовленість із підрядником ШРБУ-48, транспорт якого курсує містом. Вони мають відновлювати покриття доріг, які будуть пошкоджені під час «Великого Будівництва». На пресконференції Маринченко запевнив пресу, що ямковий ремонт дорожнього покриття містом розпочнуть із 23 серпня. Проте під час написання статті, дорожні роботи виконувати так і не розпочали.


Тож ми ще раз звернулися до посадовця за коментарями:
– Якщо у суботу, 28 серпня, у них не вийде, то значить на наступному тижні робитимуть міст: фрезеруватимуть і стелитимуть асфальт. Такі роботи можна виконувати лише в суботу, щоб якнайменший потік автівок був. Тож разом із головним інженером ШРБУ-48 ми вирішили ремонтувати: 23 метри містка через Тальянку і 10 метрів під’їзних шляхів. Всього – це 300 квадратів і 100 тонн асфальту вони повинні постелити. Під час ремонту ми перекриємо вул. Соборну від міської ради до пенсійного. Вони також будуть фрезерувати накати і, якщо дістануть до бруківки, то стелитимуть асфальт. Вони мають зробити цю вулицю і ще перехрестя на в’їзді в Тальне (КХП-Веселий Кут). Там фрезеруватимуть 20 метрів суцільно, де горби і ями, – коментує Олександр Маринченко.
Все ніби зрозуміло, тільки чомусь ці ремонтні роботи переносять із тижня в тиждень, напевно, чекають, щоб місточок розсипався остаточно.
Ми також поцікавилися у посадовця, яка ж доля мосту у районі щебеневого заводу. Адже нещодавно тальнівці поширювали мережею фото пошкоджених опор мосту. Наші журналісти побували на тому місці і сфотографували ушкодження, які видно неозброєним оком. Перед в’їздом на міст є безліч вибоїн, а під мостом, на опорах, що з лівого берега, є часткові відколи поверхневого покриття.


Стосовно цієї аварійної ситуації з мостом Олександр Васильович прокоментував так:
– Поки що там ми не плануємо нічого робити, хоча ми зверталися стосовно цієї дороги, писали листи. Головний інженер ШРБУ-48 розповів нам, що приїжджала служба автомобільних місцевих доріг, а ми про те й не знали. Він їх возив по всіх дорогах. Тож у планах лише відновлення дороги по вул. Чумацькій, частково по вул. Свободи.
Варто нагадати, як Олександр Маринченко, заступник міського голови, на одній із чергових сесій обіцяв особисто щодня оглядати опори мостів у Тальному, якими рухається габаритний транспорт. Не дарма кажуть, що обіцяного 3 роки чекають, маємо надію, що ці слова не стосуватимуться доріг та мостів Тального.
Адже центральні вулиці міста перетворились на катакомби, не доведи Боже, залишитись ще й без мостів.

Марина КАМІНСЬКА

02.09.2021 09:27
Переглядів: 935
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.