Тальнівське пологове відділення працює за звичним розкладом - Вісті Черкащини

Тальнівське пологове відділення працює за звичним розкладом

фото тематичне

Народжувати приїжджають породіллі й з інших районів

Нещодавно в області розгорівся гучний скандал навколо Черкаського перинатального центру. Як повідомляє обласне інтернет-видання «Прочерк»: «Породіллі з переймами довелося понад дві години простояти під будівлею. Рідні твердять: спершу її не впускали нібито через відсутність тесту на COVID. Потому сказали, що пологове відділення узагалі зачинене». Тиждень тому інша жителька Черкас народжувала просто під стінами пологового відділення, адже мала позитивний тест на ковід.

Тому ми вирішили дізнатися чи змінилися умови та розклад роботи Тальнівського пологового відділення у період поширення епідемії коронавірусу.

Ольга Норенко, завідувачка пологового відділення у Тальному, говорить, що пологовий працює у звичайному режимі з дотриманням усіх санітарних норм. Породіллі можуть сюди лягти завчасно, або приїхати машиною швидкої чи власним авто. Пологи приймають в усіх без обмежень.

Днями тальнівчанка Наталія Щербина стала втретє мамою. Народжувати поїхала до Тальнівського пологового відділення. Жінка дякує персоналу за відповідальну роботу. Говорить, що її люб’язно зустріли у відділені, без проблем прийняли пологи і надали всю необхідну післяпологову допомогу.

–У мене були передчасні пологи, але все обійшлося добре, дякуючи персоналу лікарні. Тут все стерильно, чисто і безпечно, тому питань де народжувати навіть не виникало, приїхала у Тальнівське пологове відділення. Вдячна акушерці Оксані та моїм лікарям за гарний догляд. Сьогодні нас виписують додому, – говорить телефоном породілля.

 

Анна ДРАГУН

19.11.2020 14:02
Переглядів: 1447
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.