Молода листоноша розповіла про те, як працюється у пересувному поштовому відділенні - Вісті Черкащини

Молода листоноша розповіла про те, як працюється у пересувному поштовому відділенні

► Професійне свято

Зовсім нещодавно у Тальнівському відділенні «Укрпошти» почала працювати начальником пересувного відділення молода, енергійна Лілія Савченко з Тального. З нею ми поспілкувалися напередодні професійного свята – Всесвітнього дня пошти. До цього жінка довгий час працювала у Тальнівській райлікарні. Шукаючи роботу, доводилось навчатись іншим професіям, зовсім відмінним від рідної та такої звичної медицини. Коли почула від знайомих про запровадження новинки на поштамті, вирішила спробувати свої сили тут.
Отже, на роботу влаштувалася. Першим виїздам до жителів сіл передувало кількатижневе навчання теорії. Зокрема їздили й до Лисянки, на навчання-тренінги. А потім на новенькому авто Ліля Олексіївна поїхала до людей. Як зізнається, ця робота їй до душі, адже щодня спілкується як з молоддю, так і з людьми старшого покоління. До слова, пересувне відділення, як кажуть, «на колесах», яким завідує Ліля Савченко, приїздить двічі на тиждень до 7-ми населених пунктів Катеринопільщини: Вербівця, Кайтанівки, Новоукраїнки, Петраківки, Стійкового, Ромейкового та Гончарихи.
– Спочатку люди сприймали нас з якось пересторогою, адже це було новим для них, непізнаним, – розповідає Ліля Олексіївна. – Думали, що буде гірше. Але зараз вони побачили, що це зручно. Думаю, що змінили своє ставлення до пересувних відділень. Люди потроху звикають, набагато краще нас сприймають. Коли приїжджаємо, нас вже чекають, радіють нам. Якось у селі душ 30 було: газети ждуть, поплатити за послуги, йдуть по пенсію, щось купити чи й побачитися зі знайомими та набалакатись. Молодь переважно за посилками приходить: отримати чи відправити.
Як каже Ліля Савченко, недавно, окрім приймання платежів, видачі посилок, почали й товари возити людям – реалізовувати: «У нас ціни досить приємні, можна купити необхідне недорого», – каже жінка та наостанок береться до вітань: «Мені хочеться привітати керівництво та усіх своїх колег з нагоди професійного свята, побажати процвітання нашій справі, а кожному – здоров’я, щастя й наснаги у роботі».

Ольга ОСІЯНЕНКО

15.10.2020 16:51
Переглядів: 1817
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.