Мати захисника з Тальніщини потребує допомоги

фото тематичне

Сьогодні 120-ий день війни. Друзі, можливо, хтось забув і дозволив собі аж занадто розслабитися, нагадую: за кільканадцять кілометрів звідси гинуть люди, втрачають руки та ноги, а ми дозволяємо собі дуже багато спокус. Думаємо, що війна десь далеко, а коли збирають комусь допомогу, кажемо собі: «Ну нехай! Я ж його не знаю», або «я його туди не посилав», «обійдуться без моєї допомоги, у мене й так напряг з грошима». Нікого не суджу. Просто вас не розумію.

Сьогодні дізналася історію одного нашого земляка – 34-річного Івана Колоса з Глибочка на Черкащині. Чоловік з початку повномасштабного вторгнення пішов захищати рідну землю. Служив у 115-ій бригаді ТО, воював у Сєверодонецьку. Недавно позиції бригади обстріляли з тяжкої артилерії. Це сталося близько 7-ої ранку. Будівля, у якій вони базувалися, склалася, як карточний будиночок. 14 бійців поранило, троє – вкрай тяжких, серед них ротний, старшина і солдат Іван Колос. Врятувалися лише ті, хто був на момент обстрілу в караулі. В Івана відкритий перелом обох кінцівок. Спочатку він був в Олександрівці в лікарні, кілька днів тому чоловіка доставили в Умань. Коли ходитиме – невідомо. За найкращими прогнозами лікарів через пів року Іван, можливо, встане на ноги. Вдома на нього чекає старенька мама та двоє синів – 10 й 12 років.

Ми зв’язалися з Марією Севастьянівною, аби дізнатися про стан Івана. 22 червня вона навідувала сина в лікарні, крізь сльози каже, що він важкий, увесь посічений осколками. Під завалами залишилися і телефон, і банківська карта – абсолютно все. Жінка бідкається, що її пенсії не вистачить навіть на дорогу, навідувати сина, адже внуки також знаходяться на її утриманні. Про те, що жінці непереливки, неважко здогадатися. Але вона нічого ні в кого не просить, багато односельців навіть не знали, що її син на війні. «Мені багато не треба, тільки б вистачило на дорогу в госпіталь», – каже крізь сльози мати.

Хто має можливість підтримати жінку фінансово, подаємо номер карти:

4149 4999 9074 6271(ПриватБанк) Скородінська Марія Севастьянівна.

Хто, можливо, зголоситься завести в Умань чи надати іншу допомогу, телефонуйте за номером 0966737481.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також: У селі на Тальнівщині дружина військового мріє пекти 4-м дітям улюблену піцу та пиріжки

Читайте нас також в Telegram!

23.06.2022 18:08
Переглядів: 2376
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.