Майстриня з Тального переконана, що свічки мають особливу енергетику - Вісті Черкащини

Майстриня з Тального переконана, що свічки мають особливу енергетику

Майстриня з Тального Діана Кульбіда переконана, що свічка має вагому енергетичну цінність. Недаремно її використовують під час молитви і медитації. Вона може дарувати приємний аромат та заспокоювати. Це спосіб відпочити емоційно і духовно від буденних справ та стресових ситуацій, спостерігаючи за мерехтінням вогника.

Декілька років тому Діана почала займатися виготовленням косметики в домашніх умовах. Потім це захоплення замінила іншим – навчилася виготовляти ароматизовані свічки. Цією справою займається понад 2 роки. Разом з тим продовжує шукати себе. Виготовлення авторських свічок для дівчини – справа для душі. Діана каже, що звичайна буденність – «дім–робота–дім» – це не для неї. Варто займатися улюбленою справою, яка приносить не лише фінансове забезпечення, а й задоволення.

– Свічка може передавати енергію, віддавати або забирати. Тому має велике значення, з яким настроєм робиш її. Є люди, які приходять з конкретним проханням. Наприклад, хочуть свічечку, як кажуть, на достаток. Тож перед виготовленням я проводжу медитацію та налаштовуюся на відповідні позитивні емоції. Уже переконалася, що це справді діє, – запевняє Діана.

Як стверджує майстриня, колір свічки має значення – може впливати на енергетику людини. Наприклад, для фінансового благополуччя підійде зелений. А для того, щоб позбутися негативної енергетики, варто використовувати чорний.

Форма свічок, колір, аромат та матеріали для виготовлення свічок, з якими працює Діана, можуть бути різними. Найдешевший варіант – парафін, оптимальний – соєвий віск. Найдорожчий, але ще й з лікувальними властивостями  – віск бджолиний. За словами майстрині, віск краще зберігає аромат.

Свої свічки майстриня декорує висушеними квітами (їх заготовляє сама) та стрічками. Гніт може бути з бавовняних ниток (під колір свічки) чи дерев’яний, який під час згорання буде потріскувати. Діана наголошує, що важливим також є і аромат свічки, адже здатний впливати на самопочуття.  Наприлад, лавандовий аромат може діяти, як заспокійливий засіб. Апельсинова ефірна олія позитивно діє на нервову систему. Майстриня використовує різні ефірні олії та синтетичні ароматизатори. Переконує: якщо прийшли додому втомлені і стривожені, то можна відволіктися і заспокоїтися – потрібно запалити свічечку із квітковим, цитрусовим або ванільним ароматом.

– Зараз люди цікавляться моїми свічками. Їх я продаю у соціальних мережах. Замовляють здебільшого для себе або для інтер’єру кімнати. Ось моя сестра, наприклад, використовує свічки під час проведення своїх уроків йоги та фітнесу. Каже, що так краще можна розслабитися. Не всі бачать у цьому цінність. Проте є люди, які розуміють і відчувають енергетику свічки, –  розповідає Діана.

Майстриня зізнається, що зробити свічку власноруч дуже легко. Для цього потрібно на водяній бані розтопити парафін або віск. Важливо його не перегріти, бо він потім потріскається у готовому виробі. Потім треба додати фарбу та ароматизатор, прикріпити гніт до форми і перелити туди розтоплену речовину. Залишається почекати, коли вихолоне, – і все, виріб готовий. Інша справа – енергетика. Тут кожен має працювати над собою сам: збагачувати свій внутрішній світ, наповнювати його позитивом. Навіть у такому шаленому ритмі сучасності.

Ольга МОСКАЛЕНКО

02.05.2021 09:50
Переглядів: 759
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.