«Людської пам’яті мости»

Саме під такою назвою у Кривоколінському НВК учні 9 класу (класний керівник Любов Півторак) провели лінійку-реквієм, на якій хвилиною мовчання учні НВК та присутні вшанували пам’ять невинних жертв найстрашнішого в історії людства Голодомору 1932-33 років. Аби показати усе жахіття, яке довелося пережити українцям, опиралися виключно на історичні матеріали, розвідки та факти, згадали й про масштаби штучно створеного в Україні голоду. Чорна хлібина з перев’язаними колосками та запалена свічка на столі – ніби німі свідки страшної трагедії, як нагадування про жертв, які не витримали знущань, голоду й холоду.

Слова отця Максима, настоятеля Храму Воскресіння Христового, стали закликом до відповідальності перед народом, до збереження у пам’яті уроків історії та всіх, хто загинув мученицькою смертю, хто віддав своє життя за існування України і гідне життя на рідній землі.

По завершенні лінійки-реквієму учасники заходу, запрошені рушили до цвинтаря, до стели «Жертви більшовицького голодомору», аби ще раз віддати шану односельцям, яких здолала голодна смерть. На знак пам’яті поклали живі квіти. Усім, хто прийшов сюди цього дня, роздали солодощі та хліб. А наступного дня у Храмі Воскресіння Христового отець Максим відправив поминальну панахиду.

Кривоколінський НВК

03.12.2019 10:23
Переглядів: 804
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.